Special Days Image
Sayfa 158/226 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. güzel haber https://m.borsagundem.com/haber/celh...rtirdi/1390937

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haber güzel şirket güzel olduğu için insanlar burada sürünüyor zaten

3.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku

2. Çeyrekte yabancı para %10 değerlenince negatif etki ediyor 3. Çeyrekte yabancı para %25 değerlenince pozitif etki ediyor. Bu nasıl oluyor açıklayabilecek var mı? Yatırımcı ilişkilerini aradım galiba Emel Gür hanımefendi cevap vermek yerine niye soruyon bunu daha öncede aradın mutakıp kalmıştık diye fırça attı bende ne zaman aradım ben kimim biliyor musunuz derken kapadı teli tekrar aradım dakikalarca açmadılar telefonu. Nasıl oraya gelmiş o kadın nasıl yatırımcı ilişkilerinden sorumlu olmuş anlamadım. Görüştüğüm en kötü yatırımcı ilişkisi sorumlusu. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Haber düştü Yatırımcı İlişkileri değişmiş. Celha yatırımcısı Emel Gür den kurtuldu. Hayırlı olsun. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Hollanda da şirket kurulması ilkdefa bu yıl arge harcaması yapması 1.6 milyon...Ekim ayında 1997 den beri ilk defa aileden birinin Hanzade Doğan Boyner in yönetim kuruluna girmesi ilgi çekici ...yatırım tavsiyesi değildir borsada herşey olur...

5. Ne demişler anasına bak kızını al, patrona bak hisseyi al.

6. Çooook ilginç ! topu topu 3,6 milyon lot hisse var ki bunun da çok büyük çoğunluğu toplu.Harika bir kar ve temettü açıklandı.Ama hisseyi akıllarısıra ince bir planla tutuyorlar.Bu fiyattan da hisse kaptırıyorlar.
    Yahu kardeşim;tamam bu yıl fazla bir kar beklemiyoruz.Ortalık çok kötü ama elbet geçecek bunlar.Yakında faizler düşmeye başlayacak.Kurlar daha rekabetçi seviyeye gelecek.Sen bu fiyattan mal mı alacaksın aklınsıra?yoksa vakit mi kazanıyorsun?

7. Potansiyel olarak çok yükseklere çekilebilecek hisse ama ne yaparlar bilinmez fakat bu potansiyel var

8. demisas gibi sanada yakışır zirveler))

Sayfa 158/226 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •