Sayfa 160/226 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Muhteşem bir kar ve temettü açıladıktan sonra sanki tam tersi olmuş bir algılamayı bu senete yaşatanların nasıl sinsi bir hesap içinde olduklarını anlamak zor değil.
    Evet,2019 ilk üç ayında bilançonun kötü geleceğini hepimiz biliyoruz.Sadece Celha değil,birçok senette aynı durum söz konusu.Başta çimento ve demir çeliklerde bilançolarda hüsran yaşanacağı belli. Şu an içinde bulunduğumuz ekonomik kriz önceki krizler gibi dillendirilmiyorsa da çok ağır şekilde seyrettiği ortada.

En az üç çeyrek daha zorluk içinde olacağımızı düşündüğüm bu kriz de şirketler su akar yolunu bulur misali kendilerine farklı ihracat olanaklarını bulacaklardır diye düşünüyorum.
    Önümüzdeki dönem faizlerin de hatırı sayılır oranda düşeceğine kesin gözüyle bakıyorum.İşte o zaman kredi musluklarının da açılmasıyla işlerde de açılma başlayacak ve sanayi senetleri değerlenecektir diye düşünmek fazla iyimserlik olmaz.

Celha'ya yatırımı kısa ve orta vadeli de düşünmüyorum.Orta vadenin üzerinde bir süre belirledim.Bu yüzden önümüzdeki dönem bilançolarının olumsuzluğunu bugünlerde komik fiyata inan senedi toplayarak telafi etme amacındayım.Sağolsun spekimiz de bu konuda cömert.Ver desen veriyor.

2. gel vatandaş batan geminin malları))

3. Nereye batan.....

4.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Nereye batan.....
    Speke

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu hisse de patron izin vermeden spek su dökemez bence birbirlerine batırsınlar.

6. Güzelim bilançolu teknikli hissenin geldiği duruma bak speek bu saatten sonra gitsin bir kol böreği yesin

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by zeek24 Yazıyı Oku
    ditaş satılıyormuş diye fısıltı gazetesinden haber yayıldı sırada çelik halatta olur temmenisiyle
    Dgzte satiliyor haberinden once 2 gun taban cekmisti...

Paylasilan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

8. Yeni dibe yaklastik gibi hayirlisi artik

Paylasilan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Sayfa 160/226 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •