Sayfa 136/164 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1. Bilanço üzerine konuşma yapmaya bile gerek yok 4 çeyrektir yükselen bir favök ve marj bulunmakta . Klasik iyi bilanço baskıla dur

2.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    Yabancı fon satışları ayyuka çıkmış durumda ve bitecek gibi de değil . Halka açık kısmın neredeyse %90 civarı yabancı fonların elinde
    Halka açık kısmı fazla olan hisseler de yönetim kararı nasıl alınıyor? Yüzde kaç hissesi olan yönetimde alınacak kararlara oy verebilir?

-Hiçbir şey bilmiyorum yatırım tavsiyesi değildir

3. Her hiss için farklı. imtiyazlı hisseler mevcuttur . Ve hangi gurup hissenin hangi imtiyazları var esas sözleşmede belirtilir . Mavi de 108 bin adetlik a gurubu hisse. Yönetim olusturmada etkili. B gurubu da yüzde 10 geçince. Yönetime girer ama a gurubunun onayı lazım

4. 69,15 te destek var bakalım gün içinde orada kalabilecek mi?

5. %100 bedelsiz verityormuş..

6. bedelsiz kararından sonra artık harekete başlayacağını düşünüyorum. ytd.

7. Dün bir miktar geri alayım dedim vazgeçmiştim, akşam bedelsiz haberi de gelince tüh kaçırdım derken, bugün piyasanın da yardımıyla alım fırsatım oldu. Hayırlısı olsun.

8. Yıllar sonra borsaya ilk adımı Mavi ile yaptık güzel bilanço ve kur avantajıyla önü açık bir sektör daha fazla buralarda kalmaz gibime geliyor.Hayırlısı bakalım

Sayfa 136/164 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •