Sayfa 15/164 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 113 - 120 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1. Gerçekten yatırımcı çekilmek isteniyorsa 55 liraların üstünde işlem görmeli ki güven sağlasın.Aksi halde bir halka arz daha foosssss...

2. Hisse primli arzedildi...Düsecek yeri var gibi...

https://invst.ly/47lvv

YTD
    Son düzenleme : expertadvisor; 28-06-2017 saat: 10:46. Sebep: EDİT

3. SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sonu ya pegasus gibi olur yada iyi karlar açıklayıp bölünüp 8 liralara çekilip oradan işlem görür.yani hisse senedi fiyatı düşer hisse sayısı artar hacimli bir 30 kağıdı olur yabancı %78 lere varan miktarı babasının hayrına almamıştır.Sonu pegasus olmasında KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. nasıl bir düzen anlayan var mı?43 den alıp 42.90 dan satma mantığı ,içerden haber aldık kötü bilanço açıklanacak bizde tedbiren satıyoruz mu yanii?? ne demek şimdi bu iş şşşş ekonomist bu işi çöz ben ekonomistim diye artistlik yapma ali veli ye...
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

6.  Alıntı Originally Posted by porsaci Yazıyı Oku
    nasıl bir düzen anlayan var mı?43 den alıp 42.90 dan satma mantığı ,içerden haber aldık kötü bilanço açıklanacak bizde tedbiren satıyoruz mu yanii?? ne demek şimdi bu iş şşşş ekonomist bu işi çöz ben ekonomistim diye artistlik yapma ali veli ye...
    gerçekten bu nedir ya bunu gören kim bu kağidi alır ki , halka arzından beri hep düşüyor nereye düşeceği belli değil bu kadar beceriksizlik de görülmüş şey değil kardeşim hiç bir şey bilmiyorsan bile düşmesine müsade etmessin bu kadar basit bu hareketle kimse ilgi filan göstermez kimseye yedirmeyeyim sadece ben yiyeyim kafaya bak

7. Arkadaşlar piyasa değeri Vestel ile hemen hemen aynı.
    Bir yanda ihracat şampiyonu Vestel diğer yanda don şampiyonu Mavi.
    Ya Mavi aşırı pahalı yada Vestel aşırı ucuz..
    Siz karar verin .
    YTD.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. halka 43-51,xx fiyat ile arz ediyorsun yabancıya kaça sattığını açıklamıyorsun demek firmanın garezi Türk yatırımcısına 43 min fiyat ile arz ettiğin hisse nasıl 42 lere satılıyor sorusuna cevapları nedir bilemem.İsmide Türk firması hadi ordan canım...

Sayfa 15/164 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •