Sayfa 160/164 İlkİlk ... 60110150158159160161162 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Mavi de mutabikiz o zaman.A.Efes de dikkatimi cekiyor ne dersiniz?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba, iyi bayramlar. Yani size saygı duyarım ama ben bazı hassasiyetlerden dolayı pek düşünmüyorum a efes hisse
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

2. Son açıklanan EVDS kredi kartı giyim harcamalarına göre bir önceki çeyreğe göre yaklaşık %32'lik büyüme var. Mavinin 2. çeyrek cirosuna yansıyacaktır. İşlerin iyi gittiğini hafta hafta takip edebilmek büyük rahatlık. Piyasa fiyatı da verilerin iyi gelmesini doğrular nitelikte. İlgilenen olursa diye takip grafiğini aşağıda bırakıyorum.MaviEVDS.jpg

3. Güzel bilgi sağolun..
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

4. 2.ceyrek+3.ceyrek rekorlara gebe..bekleyene...
     Alıntı Originally Posted by Rawe Yazıyı Oku
    Son açıklanan EVDS kredi kartı giyim harcamalarına göre bir önceki çeyreğe göre yaklaşık %32'lik büyüme var. Mavinin 2. çeyrek cirosuna yansıyacaktır. İşlerin iyi gittiğini hafta hafta takip edebilmek büyük rahatlık. Piyasa fiyatı da verilerin iyi gelmesini doğrular nitelikte. İlgilenen olursa diye takip grafiğini aşağıda bırakıyorum.MaviEVDS.jpg

5. İki tane daha EVDS verisinin açıklanmasını bekleyeceğiz ve 2. çeyrek de mavi açısından kapanmış olacak. Son açıklanan EVDS verileri ile de kredi kartı satışları grafikteki gibi oluştu. Ortalama KK harcamaları bir önceki çeyreğe göre %34, bir önceki yıla göre %188 yukarıda. Önceki haftalara göre satış miktarları biraz geri çekilmiş gibi gözüküyor fakat orada bayram etkisi vardı. Artık bilançoyu beklemeye başlayacağız. Fiyat olarak da kendini yukarı attı hisse, bilanço ile de desteklenmesi gerekiyor.
    Attached Images Attached Images

6. Dünya genelinin sıcaktan kavruldugu bugünlerde Mavi nin ürünleri oldukça talep görüyor olmaliki AVM lerde Mavi nin mağazaları diğerlerine göre çok daha kalabalık.Bi gözlem

Selam arkadaşlar

Bilanço tarihini bilen yazabilir mi

8.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar

Bilanço tarihini bilen yazabilir mi
    https://www.mavicompany.com/tr/yatir...inansal-takvim

Sayfa 160/164 İlkİlk ... 60110150158159160161162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız