Sayfa 47/164 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 369 - 376 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by apollo Yazıyı Oku
    arkadaşım buraya niye kötü yorumlar yazıp insanların rızkıyla oynuyorsun herhalde malını kaptırdın kıvarınıyorsun kötü yorumlar yazıp insanların vebaline girme inadına mavi varmı sen kötü yazdıkça malımı çoğaltacam fk mıy fk ne ya borsa bu kadar kolay mı fk sı düşük olanı al grafik falan ben o grafikçileri eksi borsada görüyorum borsada takas çalışır bu kadar malı alan alan yabancı senden benden daha gerizekalı zaten ama 1 seneye kalmaz buraya yazmayı bırakırsın eminin...
    Senin zeka seviyen ve bilgi düzeyin yanıldığını anlamana yetmiyor!!!

Sen git bir bilen bul, güvendiğin, ona sor bu şirketin fiyatının makul olup olmadığını...

3 liralık malı senin gibilere 45 ten çaktılar,,, ikide yukarı hareket yapınca aklın sıra doğru hissede olduğunu düşünüyorsun... zeka seviyen bu kadar işte..

3 ay önce bimeks tahtasınada gittim hisse 0.70 te iken, bilançosunu inceledim, bu şirket bitik buradan kurtulamaz diye yazdım topiğinde,, hemen senin gibi bir kaç kişi fırladı speğin adamı hisselerimizi sattırmaya çalışıyor vs... 2 ay sonra ağlama duvarına döndü orası,, haa bu arada hisse bir ara 0.80 e de çıkmıştı.. mesele hissenin bir miktar yükselmesi değil!! eninde sonunda geleceği yer olan hak ettiği fiyat!!!

Neyse senin gibi birine daha fazla zaman harcayıpta zamanımı ziyan etmek istemiyorum... Hissede mi kalmak istiyorsun, keyfin bilir.

Kimin haklı olduğunu zaman gösterecek!!!

2.  Alıntı Originally Posted by apollo Yazıyı Oku
    arkadaşım buraya niye kötü yorumlar yazıp insanların rızkıyla oynuyorsun herhalde malını kaptırdın kıvarınıyorsun kötü yorumlar yazıp insanların vebaline girme inadına mavi varmı sen kötü yazdıkça malımı çoğaltacam fk mıy fk ne ya borsa bu kadar kolay mı fk sı düşük olanı al grafik falan ben o grafikçileri eksi borsada görüyorum borsada takas çalışır bu kadar malı alan alan yabancı senden benden daha gerizekalı zaten ama 1 seneye kalmaz buraya yazmayı bırakırsın eminin...
    Kıymetli Apollo , böyle müsvedde klişe yazıları ve değerli yazarlarını kale almayacaksın ve moralini bozmayacaksın . Zira bu gibiler patalojik vakadır ve yaşamın her yerinde ve her daim mevcuttur . Mantıklı diye söylediklerini başka zaman yalanlar ve inkar ederler çünkü dedim ya hastalıklı bir durumdurlar. Neyse ben de yola devam diyorum . Ortaklara bereketli günler ve iyi hafta sonları . Son söz de Ömer Hayyam’dan : Alimle sohbet et alırsın mertebe cahille sohbet etme dönersin merkebe ...

3. Arkadaş haklı maviyi bize 43 liradan çaktılar, hisse bügün 53 tl iyiki çakmışlar.😀 Fk diyenler gitsin ittifak kombassan alsın. Elinde hisse yoksa buraya neden yazarsın anlamış değilim. Ky için uygun değil, 10 yıl bekleyebilen ihya olur. Ben halka arzdan 500 lot aldım ve günlük 1 (bir) lot topluyorum. Allah ömür verirse 5-10 yıl mavideyim. Kalın sağlıcakla.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...90#post1023290
    haftalık hisse yarışmamıza alalım tahminlerinizi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. benim tek derdim elinde senet yok neden buraya kötü yorum yazarsın bunu ancak inançsız bir insan yapar lduku sana inandım sattım tahta 100 tl ldu bunun vebalini nasıl ödersin neyse senin gibi güzel insanları burda görmek güzel sn lokum bol kazançlar olsun hepimize..

6. ne oldu ya pahalı dediğin tahta senin fk sı ucuz dediğin tahtaların yanında taş gibi duruyor sayın borsa bilgini 20 yıldır borsadasın ama daha bişey öğrenememişsin git kendine mavi alda biraz para kazan bari bide zeka demiş ileride buraya yazı yazamıyacakın sizin gibileri çok gördüm bu form da malı kaptırıp kağıdı kötüleyen tipler sonrada tahta gidince 200 binde al tavsiyesi veririsiniz neyse ben kıymetli vaktimi senin gibi boş insanla harcayamam...

Tahta taş gibi durdu. Mavi bile yakiyor arada sırada.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yok mu kimse

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 47/164 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •