Sayfa 57/164 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 449 - 456 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1. Aracı İşlemleri...
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

Yav ne koyuyorsun sen de bunlari tilkicik. Bir sen bir ben varim zaten. Ben ayda bir bakarim zaten. Hizliresim disardan acilmiyor. Begendim avatarini!

3. İŞ YATIRIM...

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yav ne koyuyorsun sen de bunlari tilkicik. Bir sen bir ben varim zaten. Ben ayda bir bakarim zaten. Hizliresim disardan acilmiyor. Begendim avatarini!
    Emeklilik ve Yatırım Fonları ile DİĞERLERİ Satıyorken Adamlar deste deste topluyor... Zaten mal paketli bırakın da üçbeş kuruş da millet kazansın , am "YOK" olmaz...
    Mal değneği gibi satıyor bu Emeklilik ve Yatırım fonlarındaki Dalay Lama'lar... Sonrada millet BES yapsın hisse seneti fonlarına yatırım yapsın. Net olan En tepeden alıp en dipte satıyorlar...

5. https://kanalfinans.com/raporlar/his...aliz-yorumlari

HEDEF FİYATLAR
    Komedi... Bu çeyrekte "Anneler Günü" / "Babalar Günü" ve "Bayram" sıkıştırdık... 2Ç18 sonuçları bakalım nasıl gelecek çeyreklik dönemin bitimine 3gün kaldı..

Al, madem gaza geldin ben de yardim edeyim.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Al, madem gaza geldin ben de yardim edeyim.

Bi terslik var ama ne ?!
    Ben takibe almıştım 36.60 dan alınır diye de not düşmüştüm.. Gelmez ya neyse diye düşünürken bu gün ben de aldım (prensip olarak dip çalışması bitmemiş hisse almam/ bu sefer bi halt işledik ya Hayırlısı)...

8. hadi bakalım ?!

Sayfa 57/164 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •