Sayfa 90/164 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 713 - 720 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1. Mavi teknik çizimim bu şekilde.
    Çok yakından takip ediyorum...
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    2 gün önce yazmışız. Önce kendimize sonra okuyana tabii fikir versin tavsiye olsun diye değil. 100gEHO geçilmiş bugün ciddi sert hareket yaptı. Yarın 34.04 e geri gelmek isteyebilir. Yukarı hareketin devamında yukarıda verdiğimiz 35.61 dirençtir. Endeks genelinde geçen hafta da yazmıştık bu kadar hız baş dönmesi yapabilir. Endeksin biraz geri gelmesi daha sağlıklı olur. Makro ekonomik göstergeler açısından ekonomide bulutların yoğunluğu devam ediyor. Burada ekonomistlerin işine karışmayalım duyduğumuzu satmayalım. Kısa vadeli trade etmek daha akıllıca olabilir.

Daha önce verdiğimiz direnç aşılmış aşağıdaki grafik herşeyi çok iyi özetliyor sanırım. 38.24 daha sonra 40.34 kritik dirençlerdir. RSSI lara göre artık kritik yerlerde olabiliriz dikkatli olmak gerekir.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

3. *bgc partners, mavi giyim için 54,10 tl hedef fiyat ile 'al' tavsiyesi verdi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Daha önce verdiğimiz direnç aşılmış aşağıdaki grafik herşeyi çok iyi özetliyor sanırım. 38.24 daha sonra 40.34 kritik dirençlerdir. RSSI lara göre artık kritik yerlerde olabiliriz dikkatli olmak gerekir.

Artık hedef son verdiğimiz dirençtir. (Tekrar düzenleyince fib. barları 40.34 yerine 40.32 göstermiş o kadar takılmayın.) Fakat bu kadar hızlı yükselmesi hangi hisse veya hangi haber olursa olsn sağlıklı değil, tekrar tekrar belirtiyoruz. Bununla birlikte şu anda sağlıklı bir piyasadan da söz etmek zaten mümkün değil. Aklınızın bir kenarında bunu daima bulundurun derim. Geri çekilmelerde 37.36 ilk destektir. Daha sonra 37.01 ve 36.57 ve 35.61 gelmektedir. Bazı şeyler daha net görüldüğü için haftalıkları da ekledim. 3. Fib dalgası oluşumu var. Piyasalardaki çoşku devam ederse ve 3. dalga gerçekleşirse bu durumda 40 seviyelerinin üstünü görmek çok muhtemel. Yükselen Fib. barları temsilidir.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

5. Çok güzel bir hafta yaşadık.
    Haftaya da ilgimde olacak.
    Benim de beklentim : 48.00 TL

6. Dinleniyor, geçen haftaki elde edilen primi hazmetmek gerekiyor..

7. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

8. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Sayfa 90/164 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •