Sayfa 1/164 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

Ünlü hazır giyim markası Mavi Jeans, halka arz oluyor.

Bloomberg News'in haberine göre Mavi Jeans, SPK'ya başvuruda bulundu. Şirketin hissedarları Akarlı ailesi ve girişim şirketi Turkven, daha önce halka arz için yatırım bankaları Goldman Sachs ve Bank of America’ya yetki vermişti.

Mavi Jeans’in değerin yaklaşık olarak 800 milyon dolar civarında hesaplanıyor. Halka arzın Türkiye’de yılın en büyük işlemi olması bekleniyor.

MAVİ JEANS'DEN AÇIKLAMA

Mavi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, halka arz için SPK’ya başvurumuzu yapmış bulunuyoruz. Süreç devam etmektedir. Henüz şirket değeri ile ilgili bir tespit yapılmamıştır.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Ne kadar fiyata acaba . Uzun süredir halka arz yoktu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

F/k'sı 50 civarı, bana biraz pahalı geldi, cari oran da şimdilik kötü, halka arzla borçlardan kurtulurlarsa o zaman düşünürüz...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*mavi jeans/yavuz: Mavi yatırımcılarına her yıl %30 temettü sözü verdi-bloomberg ht¬

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Mavi Jeans, 15 Haziran'da Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlayacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Mavi Jeans, 15 Haziran'da Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlayacak.
    Talep fiyatı biliyor muydunuz

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

43-51,6 aralığından...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozkaynakarının 15 katına halka arz + ımtıyazlı paylar ve bır suru ımtıyazlar . Yürrüüüü anca gıdersın....

Sayfa 1/164 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •