Special Days Image
Sayfa 127/164 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1. *oyak yatırım, mavi giyim için hedef fiyatını 62,00 tl'den 63,00 tl'ye, tavsiyesini 'endeksin üstünde getiri'ye yükseltti
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

2. ANALİZ-Mavi Teknik Analiz(ICBC Yatırım)

ICBC Yatırım Tarafından Hazırlanan Teknik Analiz:"MAVI TEKNİK BAKIŞ – AL 12 Mayıs tarihinde AL önerisi verdiğimiz hisse (TL 47,96)* TL* 52,80 TL seviyesini görmüştü. Yıllık ortalaması TL 47,99 üzerinde tutunan hissede, Aylık bazda TL* *51,45 üzerinde yeni alımlar denenebileceğini* düşünüyoruz. TL 52,80 üzerinde TL 54,35* *56,30* *56,60* *58,75* *59,05* *61,75* 62,00* *62,80* * dirençler. TL 57,50 gap seviyesidir. Hisse için önerimiz TL 46,60 stop-loss olmak üzere AL yönündedir."Analizin tamamı için:https://www.icbcyatirim.com.tr/tr/im...AVI.pdf*******
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. böyle bir firma, böyle bir isim.. yabancıların olacak da
    göreceksin kaç liradan işlem göreceğini....
    çöp ülke ya herşey çöp fiyatında

4.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    böyle bir firma, böyle bir isim.. yabancıların olacak da
    göreceksin kaç liradan işlem göreceğini....
    çöp ülke ya herşey çöp fiyatında
    tutarız bizde reis olana kadar

5. Pandemi döneminde böyle bir kar açıkladıysa yasaklar tamamen kalktığında millet sokağa dökülüp üstüne başına bir şeyler almaya başladığında kar katlanarak büyüyecektir diye düşünüyorum. Bence bugün şirketle görüştükten sonra birçok aracı kurum model portföyüne eklemeye başlayacak ve hedef fiyatlarını güncelleyecek. Yakında raporlar gelmeye başlar.

6. Dün ve bugün, Bank of amerika her alıcıya verdi. Bende ürktüm. ''Beklenti bitti satışları'' galiba diye düşünüp, elimdekileri 21.95 ortalama ile hep sattım.
    Hisse piyasalarında yaz rehaveti var. Bir süre uzak kalmayı düşünüyorum.
    Kalanlara bol kazançlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Dün ve bugün, Bank of amerika her alıcıya verdi. Bende ürktüm. ''Beklenti bitti satışları'' galiba diye düşünüp, elimdekileri 21.95 ortalama ile hep sattım.
    Hisse piyasalarında yaz rehaveti var. Bir süre uzak kalmayı düşünüyorum.
    Kalanlara bol kazançlar.

51.95 demek istemiştin galiba, hayırlı olsun efenim. Güccükyatırımcı beklemeye devam.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. m a v i :Adı bile güzel.
    Bahtı da güzel olsun.

Sayfa 127/164 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •