Sayfa 102/184 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 809 - 816 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. Öyle görünüyor citi credit duetchenin trade yaptığı nadir kağıtlardan bugünde %5 artı ne olacağı belli değil ama hedefler tutar umarımda daha fazla kazanırız
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Toprak vardı adam söve söve en sonunda pes etti galiba, tek sen kalmışsın bahtsız bedevi colada.
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yok hala sabırla ınatla beklıyorum.Kaderımız borsadan sabrederek kazanmak uzerıne.Bu hıssede bence cok az ky var.Ozgorkeyde bıle hısse kalmadı.Bırı yazmıs twıterde cola arsa gıbı aldık beklıycez baska caresı yok.Bu arada ulkede bundan baska yatırım yapılacak sırket nerdeyse yok.Bılanco ve gelecek ongorusu muthıs.Ama kıl mı kıl.Bayrakla onde kosuyor...Yeter kı yatırım yapatıgımız paraya ıhtıyac duyulmasın.Gunu geldıgınde 2013 te ulastıgı noktları bulacaktır.
    sulalesını sevdıgımın ccolası.
    Saygılar
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Toprak vardı adam söve söve en sonunda pes etti galiba, tek sen kalmışsın bahtsız bedevi colada.
    LM-G710 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Degerlı forum yonetıcılerı;

Bana kullanım cezası vermıssınız ve dayanak olarak kotu soz kullanımı demıssınız.Yazdıgım sadece sulalesını sevdıgımın ccolası.Bunun neresı kufur?Yoksa sız mı art nıyetlısınız?Eger sız art nıyetlıysenız ahlakı ve etık kuralları belırleme standartlarınızı tekrardan kontrol etmenızı onemle rıca edıyorum.Ha yok kafanıza gore kurallarınız var ıse bunlarıda detayları ıle paylasında neye hassasıyetınız var bızde bılelım.Benzer hassasıyetlerınızı kucuk yatırımcının kanını emen bugun hepımızın yatırım yaptıgı sırketlerın yapmıs oldugu kata kulle dolu hamleler ıcınde gostermenızı onemle rıca edıyorum.Sevgı dolu sozlerımden dolayı benı forumdan atıyorsanız tum dunyanın sevdıgı ve begendıgı marka olan ccola ıcın az bıle soylemısın 7 ceddını cok sevdıgımın ccolası o zaman dıyerek sızlerınde bundan sonrakı surecte hassasıyetlerınızı ve forum kurallarınızı daha net belırtecegınız gunler dıleyerek sızlerede cok sevdıgımın hısse netı dıyerek yanaklarınızdan opuyorum.

6. Cok cok cok 7 ceddını sevdıgımın ccolası....

7. Cok cok derın hısler ıle yedı ceddıne farklı hısler besledıgım ccola...

8. *jp morgan, coca-cola içecek için 37,60 tl olan 2019 sonu hedef fiyatını 2020 sonu için 38 tl olarak belirledi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 102/184 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •