Sayfa 111/184 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 881 - 888 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

en son 2013 de 488 milyon kar edince 52 leri görmüştü sonraki 5 yıl bilanço 2013 rakamını geçemedi ama 2019 9 aylık 965 milyon ile şimdiden 2 katına çıktı..
    Riskler, ırak Pakistan daki sıkıntılar şeker fiyatları yüzde 12 arttı bir ayda ortak satışı... Fazlasıyla fiyatın içinde bence Allah mahçup etmesin inşallah

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pek yatırımcı kalmamış mı burada

3. kucuk ortak bugun de yine satmis mi 30 bin lot ) ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bencede öyle galiba küçük enişte satmış yine

5.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bencede öyle galiba küçük enişte satmış yine

) dunya kadar paran olacak 30.000 40.000 lotu 2 kademe ustten satmak icin gunlerce kasacaksin helal olsun .. zengin olmaninin sirri bu sanirim.. az komisyon vermek icin araci kurum da degistiriyodur hergun az param olsa idi eziyetten kurtarirdim ..ver kardesim derdim ..elinde ne kadar varsa , aliyorum ugrasma yorma kendini ..dlger baska sirketlerini yonet sen derdim ..

yukaridaki yorumlarimin hepsi uyduruk tahmin ve hayali kisiler hakkinda uydurma analiz sonucudur ..

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    en son 2013 de 488 milyon kar edince 52 leri görmüştü sonraki 5 yıl bilanço 2013 rakamını geçemedi ama 2019 9 aylık 965 milyon ile şimdiden 2 katına çıktı..
    Riskler, ırak Pakistan daki sıkıntılar şeker fiyatları yüzde 12 arttı bir ayda ortak satışı... Fazlasıyla fiyatın içinde bence Allah mahçup etmesin inşallah

gercekten ucuz fiyatlar ama sabir gerektiriyor .. portfoyumde sadece %20 var .. 36-37 insallah goruruz . suprizli cikislari inisleri var hacimsiz oldugu icin ..alistik artik

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Pek yatırımcı kalmamış mı burada

tekniğe dayalı almıştım bilançoyu görünce temel teknik oturdu..%50 yapmadan satmam..y.t.d.
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Alıcı gelince sinirlenip aşağı basıyor..Bu gün biraz daha gıdıkladım her aldığımda 1-2 kademe aşağı getirdi..Malı çok kıymetli heralde..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Sayfa 111/184 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •