Sayfa 135/184 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    Hoşgeldin kimseler yok kendim çalıp kendim oynuyordum

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Genelde boş topikleri severim. Bana göre boş topik eşittir az küçük yatırımcı ve toplu hisse demektir. Doğal olarak, her an hızlı yükseliş olasılığı çok yüksek demektir.
    Topik boş! Bu güzel.
    Geçen yıl girip çıkmıştım. Biraz önce grafiğine bir göz attım.
    7 yıl önce bugün (17 Aralık 2013 ) 54 ₺ imiş.
    Şimdi 62-63 ₺.
    Bundan daha primsiz kaç hisse vardır acaba?
    Hiç düşünmeden aldım.

Portföyüm de hep böyle boş topik hisseleri var. Ne zaman ortalık kalabalıklaşmaya başlar. O zaman satış zamanı geldi der, satarım.
    Bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Genelde boş topikleri severim. Bana göre boş topik eşittir az küçük yatırımcı ve toplu hisse demektir. Doğal olarak, her an hızlı yükseliş olasılığı çok yüksek demektir.
    Topik boş! Bu güzel.
    Şimdi 62-63 ₺.
    Hiç düşünmeden aldım.

Portföyüm de hep böyle boş topik hisseleri var. Ne zaman ortalık kalabalıklaşmaya başlar. O zaman satış zamanı geldi der, satarım.
    Bol kazançlar.
    Neyse topicte bi yazı gördük, ne güzel. 7 yılda %12 yükselmiş diyorsunuz. Ya tarih tekerrür ederse

3.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Neyse topicte bi yazı gördük, ne güzel. 7 yılda %12 yükselmiş diyorsunuz. Ya tarih tekerrür ederse
    Yaniii! El insaf, derim...
    Hem tarihi yatırımcı sayısı olsun. Hem tarihi endeks ve işlem hacmi görülüyor olsun.
    Coca cola gibi bir hisse yinede artmasın.
    Ama “olmaz” olmaz, tabii...

4. Şansta yorulur şanssızlıkta, Bir döngü biter bir döngü başlar. Yeni gelenler hoş gelmiş bereketli gelmiş

Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Topik boş! Bu güzel.
    Şimdi 62-63 ₺.
    Hiç düşünmeden aldım.

Bol kazançlar.
    yıllarca 30 bandı 40 bandı idi. geçen sene 26 tl ye bile alım fırsatı verdi.26 tl den alan da deli kazandı. topic ile kağıt ilişkisi çok alakasız, kağıda mı yatırım yapıyorsunuz , topiğe mi? nice topiklerde kağıtları ne götürdüler.
    bunu bu hisseye yatırım yapanlara yazıyorum. şirkete yatırım yapılır topiğe değil. 100 tane fake hesap açılır, ccolada yazarlar, satak mı yani?

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    yıllarca 30 bandı 40 bandı idi. geçen sene 26 tl ye bile alım fırsatı verdi.26 tl den alan da deli kazandı. topic ile kağıt ilişkisi çok alakasız, kağıda mı yatırım yapıyorsunuz , topiğe mi? nice topiklerde kağıtları ne götürdüler.
    bunu bu hisseye yatırım yapanlara yazıyorum. şirkete yatırım yapılır topiğe değil. 100 tane fake hesap açılır, ccolada yazarlar, satak mı yani?
    Sizde belirtmişsiniz, ''ne kağıtları götürdüler!''Diye. Mesela geçen yıl RTALB 1-2 liralardaydı.
    Ccola 30' lu fiyatlardan, 60 lara gelmiş. Çok mu?

Topik/Hisse ilişkisi olmaz mı hiç!
    Hisseyi satın alan, hisse-net'i bilen bir çok yatırımcı, hissenin topiğine elindeki hissenin faziletlerini sıralar ki, talep artsın ve hisse fiyatı yükselsin. Hesabın fake olup olmaması hiç önemli değil! Sonuçta topiğin kalabalık görünmesi veya kalabalık olması benim için itici bir unsurdur.
    İçinde bulunduğu düzeltme hareketi bitsin. Yükselişin başladığını hep birlikte göreceğiz.

On yılı geçti borsaya girelim bu zamana kadar ilk defa ccola kısmet oldu şimdilik biraz eksideyim zararı yok ilk defa bu fiyatlarda gördüm ccolayı umarım dönüş yapmaz iyi haberler gelirde bizde nasipleniriz dolar bazında grafik bekliyorum teknikci arkadaşlar dan yatırım tavsiyesi değildir
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

8.  Alıntı Originally Posted by Paslıçivi27 Yazıyı Oku
    On yılı geçti borsaya girelim bu zamana kadar ilk defa ccola kısmet oldu şimdilik biraz eksideyim zararı yok ilk defa bu fiyatlarda gördüm ccolayı umarım dönüş yapmaz iyi haberler gelirde bizde nasipleniriz dolar bazında grafik bekliyorum teknikci arkadaşlar dan yatırım tavsiyesi değildir
    Hoşgeldin birilerini görmek güzel hayırlı olsun . Dolar bazlı begendiğimden bende buradayım 30 lu fiyatlardan bu yana nasibimiz varsa artık bakalım .

Sayfa 135/184 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •