Sayfa 139/184 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. Coca Cola İçecek, SAMA'nın LLC Coca-Cola Bottlers Uzbekistan (%57.11) hisse satışına katılımcı olmak için başvurdu xxx

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Pazartesi ve salı günü alım yapacağım uzun zamandır takibimde geç kaldım , bu hafta temettü Kap ı gelmesini bekliyorum , keşke şu endeksde 1,500 ü kırsak ama buralarda biraz oyalansak ccola 10 doları görebilirde
    Aramıza katıldınız mı barbi siz gelmeden yükselmeyelim

3. Endeksin dünkü oynaklığı beni ürküttü.
    Elimde kalan son hisse olan colalarıda, sabahtan verdim. Şu an % 100 nakitteyim. İyi bir düzeltme mutlaka olacaktır.
    Endeksteki düzeltmelerde düşmeyen hisse olmuyor. O zaman uygun hisselerde, uygun fiyatlardan, kademeli olarak yeni bir portföy oluşturabileceğimi ümidediyorum.
    Kalanlara bol kazançlar.

4. Ben tekkeyi beklerim. Yine bekleriz gecikmeyin

KOLASIZ BİR PORTFÖY PORTFÖY DEĞİLDİR.
    Bana alım yasağı getirsinler, tek bir kağıt alma hakkın var desiinler, kolayı tek geçer onu alırım.
    Boğazın kenarında balık yiyenee kola içer, inşaat işcileride açar bi 2.5 luk kola içer. Kola budur. Kola insanın kendine en basit ve ucuz ödülüdür.

6.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    Aramıza katıldınız mı barbi siz gelmeden yükselmeyelim

Katıldım Sn. Bocjo Ccola yanıltmadı yine, pazartesi salı çarşamba kademeli alım yaptım Allah utandırmasın inşallah kafamdaki hedefe gelir

7. 9 ayliklardan sonra alıp bir süre taşıdım. Uzunca bir süredir elimde yok. Restaurantlar son gerçekten itibaren kapalı. Bu durum şirketin satışlarına nasil yansır. Bunun cevabını net olarak veremedim çünkü elimde bu konuyla ilgili veri yok. Yillik bilanço açıklanınca öğreneceğiz. Yorumu olan varsa okuyabilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    9 ayliklardan sonra alıp bir süre taşıdım. Uzunca bir süredir elimde yok. Restaurantlar son gerçekten itibaren kapalı. Bu durum şirketin satışlarına nasil yansır. Bunun cevabını net olarak veremedim çünkü elimde bu konuyla ilgili veri yok. Yillik bilanço açıklanınca öğreneceğiz. Yorumu olan varsa okuyabilirim.
    Bugün CCOLA kap haberlerini okuyun. Kısaca şöyle diyor: satışlarda artış var. Sınırlı olumlu

Sayfa 139/184 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •