Sayfa 157/184 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

Net kar marjı, finansal gider ve hatta finansal gelirlerin benim için hiç bi önemi yok gibi.
    Bu kağıtta tek baktığım kriter ciro sonra favök sonra favök/ net borç sonra temettü oranını ne zaman %50 olarak esas sözleşmedeki gibi verecekler.
    Ayrıca özbekistan katalizörünü çok merak ediyorum. 34 milyonlu nüfusa %57 si için 252 milyon doları peşin ödedi. Az para mı? Yani 20 milyon özbek kola içsin diye 252 milyon dolar verdi. 14 milyon tccı 'ın. Ortaklık nüfüs paylaşımı bu. Türkiye ve özbekler eşit içse bile kişi başı, sırf türkiye 1.1 milyar dolar eder piyasa değeri. Pakistanda 1.4 milyar dolar ediyor. Etti 2.5 milyar dolar. Irak, suriye, ürdün, azerbaycan özbekistan, kırgızistan, tacikistan vs. yok içinde.
    Tarihi bir ciro bekliyorum. Forex ort 772 milyon demiş. Her nedense beklentim 900 1000 arası. Bakalım.772 de iyi para.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Haklisiniz hocam.
    Siz ilerde satsaniz da arada ugrayin bilgilenelim.
    İlk firsatta alacagim.
    Syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kola ve anadolu hayat satlık değil sn. Uzunvade. O işler geçti çoktan artık inş.ömürlük aldım 2 sinide

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Net kar marjı, finansal gider ve hatta finansal gelirlerin benim için hiç bi önemi yok gibi.
    Bu kağıtta tek baktığım kriter ciro sonra favök sonra favök/ net borç sonra temettü oranını ne zaman %50 olarak esas sözleşmedeki gibi verecekler.
    Ayrıca özbekistan katalizörünü çok merak ediyorum. 34 milyonlu nüfusa %57 si için 252 milyon doları peşin ödedi. Az para mı? Yani 20 milyon özbek kola içsin diye 252 milyon dolar verdi. 14 milyon tccı 'ın. Ortaklık nüfüs paylaşımı bu. Türkiye ve özbekler eşit içse bile kişi başı, sırf türkiye 1.1 milyar dolar eder piyasa değeri. Pakistanda 1.4 milyar dolar ediyor. Etti 2.5 milyar dolar. Irak, suriye, ürdün, azerbaycan özbekistan, kırgızistan, tacikistan vs. yok içinde.
    Tarihi bir ciro bekliyorum. Forex ort 772 milyon demiş. Her nedense beklentim 900 1000 arası. Bakalım.772 de iyi para.
    Bende şöyle bir gözlemimi paylaşayım.. Burger King , Pepsi ile çalışıyordu.. sanırım Pandemi den sonra sözleşme yenilemediler ve Kola ya geçtiler.. 82 milyon Türkiye nin en yaygın fast food zinciri..

4.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bende şöyle bir gözlemimi paylaşayım.. Burger King , Pepsi ile çalışıyordu.. sanırım Pandemi den sonra sözleşme yenilemediler ve Kola ya geçtiler.. 82 milyon Türkiye nin en yaygın fast food zinciri..
    Son 10 senede bir kere BK yediğimi hatırlamıyorum. Mc'den hala arasıra yerim patatesleri yüzünden özellikle. Burger benim yaşadığım bölgede kaç tane vardıysa hepsi nalları dikti kapattı gitti. Mc'ler hala duruyor dimdik.

ekleme: son 10 senede 1 kere BK yedim. Özür. Ama yurtdışındaydı. Oradakilerde kalite malum, daha iyi.

5. Bu gidişle Kola bile lüks olacak ..mk

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bu gidişle Kola bile lüks olacak ..mk
    Amelenin şampanyası hocam.
    Mutlaka bi şişe patlatılır inşaatlarda.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Son 10 senede bir kere BK yediğimi hatırlamıyorum. Mc'den hala arasıra yerim patatesleri yüzünden özellikle. Burger benim yaşadığım bölgede kaç tane vardıysa hepsi nalları dikti kapattı gitti. Mc'ler hala duruyor dimdik.

ekleme: son 10 senede 1 kere BK yedim. Özür. Ama yurtdışındaydı. Oradakilerde kalite malum, daha iyi.
    Valla benimde gözlemim burger king 1 numara. Yaşadığım yerde hiç beklemediğim şekilde şubeleşti, mc donalds aynı tek şube. Ha bende hamburger sevmem zaten tek bi çeşit yerim steak house! Ve wasabanın dediği gibi artık ccola satıyor.
    Mantı mı kola ile
    Döner kola ile
    Evde köfte mi kola ile
    Lahmacun mu kola ile
    Şu an yazarken canım bi 200 cc lik çekti bile.
    İnşaatta da içersin, nusrettede. Zenginle fakirin buluştuğu ve tek geçtiği kalitede ender ürün.

Yeni tadı zerosu şekersizi de güzel bi tat ama en sevdiğim orjinal şişedekidir. 250 ml.

Sayfa 157/184 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •