Sayfa 167/184 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

Haa entek eletrikten tedarik anlaşması da yapabilirsin.

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Tüpraş opetin sahibi. Boşver pürsuyu. Al kola ve damla damacana al. Uludağı iyi. Aygaz içinde opetten holdinginin benzinlerini al çünkü aygaz tüpraşın %10 sahibi. Verhasıl kelam su işini CCOLA alda bize bırak, çünkü ana işimiz içecek, sen opetten benzini aygaz için al.
    Daha mantıklı değil mi? Ayrıca mangal işleri için AYGAZ ın AKPA ürünlerini kullan. Çayı da semaverde değil, Aygaz minik tüpte yap.
    Varsa enerji işiniz İnşaatlarınızda vs. Filan aygaz doğalgazdan anlaşmalı tedarik edin.
    Biraz fazla bilgiliyimdir uzunvade87.
    Eyvallah abi;)
    Arabam yok ama sirket araclari opetten aliyor her seyi.
    Oyle yapariz;)
    Gecen iki arac alcaklardi orta ticari ford aldirdim ww alcaklardi;)
    Aygaz az var tupras var baya.
    Yarin ev ve ofisteki sulari degistirtelim o zaman;);)
    Ben oyle seylere cok dikkat ederim.Sirketimin urunu varsa onu aliyorum.
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sıkıntımız zaten senin almaman
    Sen aldığını satmazsın.
    Tabi etkilemeyelim. Tercih senin. Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Est abi ben kimim ki...
    Ama colayi algida secicilik artti bugunlerde...ha bire onun urunlerine bakiyorum.Temel analiz yapacam bu hafta sonu insallah yakin zamanda girecem;)

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Eyvallah abi;)
    Arabam yok ama sirket araclari opetten aliyor her seyi.
    Oyle yapariz;)
    Gecen iki arac alcaklardi orta ticari ford aldirdim ww alcaklardi;)
    Aygaz az var tupras var baya.
    Yarin ev ve ofisteki sulari degistirtelim o zaman;);)
    Ben oyle seylere cok dikkat ederim.Sirketimin urunu varsa onu aliyorum.
    Ytd syg

Doğru olanda hissesine ortak olduğun şirketin ürününü almak değil mi zaten? Bende öyleyim. Aslında milletce öyle olmalıyız. Bu iş Nasıl anhyt sayfasında örnek verdiğin Atatürk ün bir yerden kazanca geçince başka bir yere yatrım yapmış, ordan oraya, ordan oraya ve milleti kalkındırmışsa, milletce temettü veren kurumsal şirketleri alsak yabancılar beleşe bizden 5-8 fk lara güzelim şirketletimizi alamaz, kendi ülkelerindeki gibi 20 30 fk dan alırlardı.
    Ama bizim millet dolar artınca para kazandığını sanıyo hala. Bakış açısı o. Oysa o vw hep geliş fiyatı 20 bin euro. Sen sadece paranı korudun.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Est abi ben kimim ki...
    Ama colayi algida secicilik artti bugunlerde...ha bire onun urunlerine bakiyorum.Temel analiz yapacam bu hafta sonu insallah yakin zamanda girecem;)

Analizlerini lütfen paylaş. Akıl akıldan üstündür. Bilgi paylaştıkca artar.

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Analizlerini lütfen paylaş. Akıl akıldan üstündür. Bilgi paylaştıkca artar.
    Eyvallah abi ogrenmek icin kafama takilanlari mutlaka sorarim...
    Ytd syg

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Doğru olanda hissesine ortak olduğun şirketin ürününü almak değil mi zaten? Bende öyleyim. Aslında milletce öyle olmalıyız. Bu iş Nasıl anhyt sayfasında örnek verdiğin Atatürk ün bir yerden kazanca geçince başka bir yere yatrım yapmış, ordan oraya, ordan oraya ve milleti kalkındırmışsa, milletce temettü veren kurumsal şirketleri alsak yabancılar beleşe bizden 5-8 fk lara güzelim şirketletimizi alamaz, kendi ülkelerindeki gibi 20 30 fk dan alırlardı.
    Ama bizim millet dolar artınca para kazandığını sanıyo hala. Bakış açısı o. Oysa o vw hep geliş fiyatı 20 bin euro. Sen sadece paranı korudun.
    Bu dedikleriniz için doğru düzgün para politikası ve TL de istikrar lazım. İçeride kazanılan paranın; yatırım , istihdam ve sermayeye dönüşmesi için, düzgün politika şart..

8. Gelen bilançolardan gördüğüm, brüt marjlarda daralma var.. Enerji- hammade- ürünün ulaştırılması bu çeyrekte pahalıya gelmiş. Önümüzdeki 2 çeyrekte de aynısı görülecektir..

Cola özelinde büyüme beklentilerden iyi gelirse, çok çok olumlu olur… Hala maliyet baskısı- bekleyen zam makası açık. %25 değil ortalama yedire yedire %40-45 lere kadar zam olmalı

Sayfa 167/184 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •