Sayfa 168/184 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

Yedire yedire totalde senelik%40zam yapılacağını bakkalcı dostum söylüyor!
    Waha içecektekiazınlık payını da aldı CCI!!!
    Sırada pakistan bakalım ne zaman alacak?

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Doğru olanda hissesine ortak olduğun şirketin ürününü almak değil mi zaten? Bende öyleyim. Aslında milletce öyle olmalıyız. Bu iş Nasıl anhyt sayfasında örnek verdiğin Atatürk ün bir yerden kazanca geçince başka bir yere yatrım yapmış, ordan oraya, ordan oraya ve milleti kalkındırmışsa, milletce temettü veren kurumsal şirketleri alsak yabancılar beleşe bizden 5-8 fk lara güzelim şirketletimizi alamaz, kendi ülkelerindeki gibi 20 30 fk dan alırlardı.
    Ama bizim millet dolar artınca para kazandığını sanıyo hala. Bakış açısı o. Oysa o vw hep geliş fiyatı 20 bin euro. Sen sadece paranı korudun.
    Benim yegen var abi abimin.Ortaokul ogrencisi yatirim yaptiriyorum ona da seviyesine uygun tasarruf bosa harcamamak vs su an 35 bin lira parasi oldu.
    İleride kullanir ihtiyaci olur ya da olmaz ama tasarrufu bizim millete ogretmemiz gerek.
    Ama tasarruf altin dolar euro degildir.yasayarak ogreneceklerdir.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Benim yegen var abi abimin.Ortaokul ogrencisi yatirim yaptiriyorum ona da seviyesine uygun tasarruf bosa harcamamak vs su an 35 bin lira parasi oldu.
    İleride kullanir ihtiyaci olur ya da olmaz ama tasarrufu bizim millete ogretmemiz gerek.
    Ama tasarruf altin dolar euro degildir.yasayarak ogreneceklerdir.

Tebrikler uzunvade. Azda çok olur.

İş önüne geleni süpürüyor.

5. Ufak bir miktarla giris yaptim bugun.
    Firsat buldukca ekleyecegim.
    Yonlendirmek istemem kimseyi ama 100 un altinda aklima geldikce farkli zamanlarda az az toplarim.secim vs gorursem buyuk bir inis olursa ekleme miktarim artar.
    Fiyatlanmadigini dusundugum veya geri kaldigini dusundugum hisselere de ekleme yapacagim icin sahsen buyuk etap alim yapamayacagim kisa vadede.
    Umarim yuzumuz kara cikmaz.
    Birkac sektorun gormezden gelindigini dusunuyorum.oralara da ekleme yapiyorum.yilin sonuna gelecek olan temettulerime bim ford vs gibi vites arttirabilirim.bosch fren coca cola eklicektim vazgectim ekleyecrgim yeni sirketim coca cola olucak.
    Temel olarak rasyolarinda bir sikinti gormuyorum.
    Orta vadede ederini arttiracagini dusunuyorum.
    Syg ytd

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

Hayırlı olsun uzunvade87.
    CCOLA'sız portföy,portföy değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun uzunvade87.
    CCOLA'sız portföy,portföy değildir.
    Tesekkur ederim...

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim...

Bilançonun sesi gelmeye başladı.
    Güçlü alıcılar kararlı bir şekilde almaya başlayınca satıcılar satmaktan vazgeçti.

Sayfa 168/184 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •