Sayfa 17/184 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 129 - 136 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. Zarar acikladiktan sonra topladım bakalım. Yukarılara giderse kola içerim

2. citibank satmayı ne zaman bırakacak yoksa al gülüm ver gülüm mü. ama oran citide baya satış fazla son bir aylıkta.

3. citi ile deutsche..
    aefes.te ve burada al gülüm ver gülüm.e devam..
    ama günlüklerde ısrarla alım yapan bir deutsche ile karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum..
    sistematik olarak haftalardır sürüyor..satışa geçmelerini bekleyeceğiz..

4. 100m zarar aciklamis, yillardir da belini dogrultamadi. Hala 3 5 araci kurum potansiyel yuksek diyor (gel gel operasyonu) Bist30un en cok kaybettiren hisselerinden biri. Ikinci ceyrekte ne yaparsa yapsin ilk ceyregin zararini cikaramaz. KY olarak kesinlikle uzak durulmasi gereken hisse.

5. bugun de kendini yukarı attın ama..
    bi güzellik yap..çok üzdün yatırımcını..
    yukarı gidip gidip aşağıda kapatmak iyi bir huy değil..
    bugun gün içi en yükseğinde veya yakınında bir kapanış..dünya devi markana ve kimliğine yakışır..

6. tamam doce alıyor amma velakin docenin aldığının ortalama 2 katı citi satıyor. var bir alicengiz oyunu ama bekleyeceğiz bakalım.bakalım bugun de aynı klasik duruşunu bozacakmı.

7. kar veya zarar hiçbirşeyi değiştirmiyor bu hissede ilginç... tarihi rekor kıran bir borsa da ccola enkaz görünümünde. üretimi pazar payı yatırımları reklamları vs vs herşey artarken hisse yerinde sayıyor.
    Endeksin geriye doğru sarkması halinde bugün ki görünümü verenlerin ky' yi daha da zorlayacağını düşünüyorum. YTD...

8.  Alıntı Originally Posted by pluto Yazıyı Oku
    kar veya zarar hiçbirşeyi değiştirmiyor bu hissede ilginç... tarihi rekor kıran bir borsa da ccola enkaz görünümünde. üretimi pazar payı yatırımları reklamları vs vs herşey artarken hisse yerinde sayıyor.
    Endeksin geriye doğru sarkması halinde bugün ki görünümü verenlerin ky' yi daha da zorlayacağını düşünüyorum. YTD...
    Dostum, son 1 yila gore BIST'in 30% asagisinda...2013-2015 de karini yapmis yapacagi kadar. Tum babalarda durumun farkinda zararlarini azaltmak icin 2 yildir al-sat'larla zarari azaltmaya calisiyorlar. Hisseyi bir kenara koy, sirket surekli zarar acikliyor zaten. 1 ceyrek 100milyon zarar aciklamis, o zarari su icmeyi birakip sadece kola icsen bile cikartamazsin... insanlar artik asitsiz icecege yoneliyor, icetea sektoru hersene buyurken kola pazari daraliyor.... stop loss'dayiz. Bizde araci kurumlarin oyununa geldik( potansiyel soyle, potansiyel boyle) kademeli olarak satip kacmaya calisiyoruz

Sayfa 17/184 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •