Sayfa 175/184 İlkİlk ... 75125165173174175176177 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. Bu cola denilen şeyi hiç içmem ,kendim içmeyince başkası da içmez sanıyor insan
    sonra bu hisse 44 lerden ta buraya nasıl gelmiş diye soruyorsun
    evlere temizliğe giderek geçimini sağlayan bir bayan var ,her yemekte mutlaka kola olur deyince anladım hissenin neden gittiğini

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu cola denilen şeyi hiç içmem ,kendim içmeyince başkası da içmez sanıyor insan
    evlere temizliğe giderek geçimini sağlayan bir bayan var ,her yemekte mutlaka kola olur deyince anladım hissenin neden gittiğini
    Fakirin şampanyası koladır. Sallarsan iyi patlar.
    Bende bir kola müdavimiyim, fazla içmesemde. Ama o sıcakta lanet olsun buz gibi bi kola içmeliyim.

3. Aynen, ben de hic icmem, o yuzden de hic satilmayacakmis gibi gelirdi coca cola
    Ama tuketim rakamlari, nakit akisi, karlilik, vs. Nerden baksan harika sirket.
    Buffett in sozunu de unutmayalim.

Warren Buffett on Coke as a product

“One thing that people don’t understand… cola has no taste memory. You can drink one of these at 9 o’clock, 11 o’clock, 5 o’clock…You can’t do that with cream soda, root beer, orange, grape… You get sick of them after a while… There is no taste memory to cola,” he wrote in a letter to shareholders.

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu cola denilen şeyi hiç içmem ,kendim içmeyince başkası da içmez sanıyor insan

4. Uzun vadeli eregl yatirimcisi olarak 100% katiliyorum. Cola her portfoyde olmali. Tek sorun yillar once asiri yuksek carpanlara ulasmasi ve alim fiyatinda gelmesinin uzun surmesiydi. Ama su anda hala makul bolgede bence.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Kolasız bi portföy portföy değildir.
    Borsadaki tüm şirketler bunun yanında faso fiso. Rakipsiz bir üreticiye ortağım.
    Ereğli mi fort oto mu , tüpraş mı petkim mi enka mı hepiniz bunun yanında , benim gözümde değersizsiniz.
    Bi ihtimal aksa akrilik olabilir oda bende yok.

5. Bizim buffett da şöyle demişti (( şubat ocaktan dahi iyi olacak, martta şubattan daha iyi olacak, nisan marttanda daha iyi olacak, hele mayıs nisandanda iyi olacak durmuna düşmeyiz inşallah (: (ytd) ))

6. Ne kadar zorlasanda, elbet bir gün salacaksın tasmasını bu kağıdın

7. Rusya ve ukraynadaki pazar payı ne kadardı

8. koladaki flamayi is yatirim cizdi sanirim kirililimi da is yapip ...bofaya 122 sonrasini cizdirse ne guzel olurdu...bu gun sutas ayran ictim yine ya sporcu adam kola icmez...sadece teknige uyar

Sayfa 175/184 İlkİlk ... 75125165173174175176177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •