Sayfa 19/184 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 145 - 152 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. Konjonktürel Dışı Tüketim sektöründe 9,16B gibi dev bir piyasa değeriyle faaliyet yürüten ccola aynı sektörde faaliyetlerine 4,13M piyasa değeriyle devam eden FRIGO kadar yatırımcısına kazandırmadı... yazık.

2. çk az ya buna temettu demesek bence. devede kulak bile değil.

3. doce alışa citi tam gaz satışa devam ediyor. bakalım kim kazanacak. ama unutmayalımki citi takaslarda lider. bakalım nereye götürücek bizi.citi satmasa iyi olurdu da neyse . borsa bu bilemiyosun neler döndüğünü. herkese iyi geceler.

CCOLA HAFTALIK DOLAR....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    HAFTALIK PARA GIRISI

HAFTALIK PARA CIKISI

HAFTALIK ALAN

HAFTALIK SATAN
    ____________V_K____________

7.  Alıntı Originally Posted by Jamemre Yazıyı Oku
    100m zarar aciklamis, yillardir da belini dogrultamadi. Hala 3 5 araci kurum potansiyel yuksek diyor (gel gel operasyonu) Bist30un en cok kaybettiren hisselerinden biri. Ikinci ceyrekte ne yaparsa yapsin ilk ceyregin zararini cikaramaz. KY olarak kesinlikle uzak durulmasi gereken hisse.
    Neden Oyle dusnuyorsunuz anlayamadım... Siz sanırım al sat yapan gunluk yada haftalık hisse olarak dusunmem diye kast ettiniz...
    2015 ilk ceyrek zararı 115 mlyn iken yıl sonu kar 126 milyon acıklamıstı.
    Binacosuna baktıysanız zaten 20 milyona yakını ertelenmis finansman giderleri olusturuyor.. Seytan ayrıntılarda gizlidir.
    Biriktirip atın siz kenara derim herseyinizi yatırın degil ama... duzenli olarak alın...
    Bilanco rasyolarına gore kotu degil ve ustelik yabancının sevidigi kagıttdan uzun vadede zarar gelmez yatırım tavsiyemdir. Size uzun vadede biriktirin dostum...

8. Arkadasım hayali seyleri anlatmanıza gerek yok! Bilancosu ortada acın bakın satabiliyormu satamıyormu? Durmadan yaıtırım yapılıyor. Varlıklarını degerlerini artıtırırken cola icilmiyor demek bence birazcık ezebere konusmadır. Ustelik ccola icecek zaten kola satmıyor!

Sayfa 19/184 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •