Sayfa 48/184 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 377 - 384 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1.  Alıntı Originally Posted by Mstpnr Yazıyı Oku
    son düşüşler artık çok dinlendi...fazla bir zamanı kalmadığını düşünüyorum..Düştükçe depo fulleniyor.. şubat -mart cola için hareketli olabilir..bilançonun iyi gelebileceğini düşünüyorum..yatırm tavsiyesi değildir..şahsi düşüncelerimidir..AL -SAT her zaman risklidir.orta vadede ucuz kalan ender hisselerden birisi..
    Ben de olumluyum hisse hakkında. Hatta düşüşü yeni kırdı, hikayesi yeni başlıyor ama %3 düşünce de tutamadım kendimi, yazdım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Hisse de tahta yapıcı filan olduğunu düşünmüyorum, zaten %80 gibi bir oranı küçük yatırımcıda desek geri kalanı arapların elinde. Buda demek oluyor ki ne çok sert yükselişler neden çok sert düşüşler beklenmesin diye düşünüyorum.

Bu tamamen benim kendi düşüncem olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

3.  Alıntı Originally Posted by Mstpnr Yazıyı Oku
    son düşüşler artık çok dinlendi...fazla bir zamanı kalmadığını düşünüyorum..Düştükçe depo fulleniyor.. şubat -mart cola için hareketli olabilir..bilançonun iyi gelebileceğini düşünüyorum..yatırm tavsiyesi değildir..şahsi düşüncelerimidir..AL -SAT her zaman risklidir.orta vadede ucuz kalan ender hisselerden birisi..
    beyefendi biraz bilanço beklentilerini okuyun.kim aldıysa bugün daha aşağı verdiler.y.t.d.

4. Tam testere modu yaşandı.10 kademe de bir üst kademeye 6 bin üzerinde lot kondu alındı lotlar 10 kademe daha verdi.tüm gün bu yapıldı tahtada.

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olabilür.Olmayabilür.hem olabilür hem olmayabilür.

5.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Hisse de tahta yapıcı filan olduğunu düşünmüyorum, zaten %80 gibi bir oranı küçük yatırımcıda desek geri kalanı arapların elinde. Buda demek oluyor ki ne çok sert yükselişler neden çok sert düşüşler beklenmesin diye düşünüyorum.

Bu tamamen benim kendi düşüncem olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
    Siz ciddi misiniz ?
    ne zamandır bu hissedesiniz ?

Yıllık Hisse Yarışmamızda dereceye girenler belli oldu.
    kim kaçıncı olmuş bakmak isteyenler buyursunlar
    dereceye girenleri de tebrike bekleriz
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...39#post1634139
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by rustemum Yazıyı Oku
    beyefendi biraz bilanço beklentilerini okuyun.kim aldıysa bugün daha aşağı verdiler.y.t.d.
    siz okudunuz ise paylaşın beyfendi beklentileri hep beraber ögrenelim biraz

8.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Ben de olumluyum hisse hakkında. Hatta düşüşü yeni kırdı, hikayesi yeni başlıyor ama %3 düşünce de tutamadım kendimi, yazdım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    haklısınız daha yeni başlıyoruz..sadece zaman ve sabır ben bir hissede en az 6 ay kalırım..daha yeni geldim bana hoş geldin yaptı acelemiz yok bekleriz..

Sayfa 48/184 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •