Sayfa 52/184 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 409 - 416 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. Moral bozmayın beylerrr...vadeli mevduat yaptınız varsayın....
    Son 1 yıllık en düşük fiyattan da satmak kimsenin içine sinmez bence....ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Silent is gold Yazıyı Oku
    Moral bozmayın beylerrr...vadeli mevduat yaptınız varsayın....
    Son 1 yıllık en düşük fiyattan da satmak kimsenin içine sinmez bence....ytd.
    İki hafta önce aldım. Girdiğimden beri düşürüyorlar. Çıkarsam yükselir diye çıkmıyorum. Zevk almaya başladım artık ilk başlarda spek belli etmiyordu kendini. Artık iyice zıvanadan çıktı. 31-41-69 saydırıp duruyor tahtada 😜

3. Borsa sadece bir şeydir ; o da psikoloji..
    Satan spek neden panik yapmıyor çünkü nasıl olsa artacağını biliyor...
    Biz neden panik yapıyoruz çünkü yarattığı psikoloji mahşere kadar düşeceği algısına itiliyoruz..
    Yok böyle birşey son 1 yıllık grafiğine bakın 365 gün üstüste düşmüş mü?
    En geç 1 ayda 35 olur üzülürsünüz...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Silent is gold Yazıyı Oku
    Borsa sadece bir şeydir ; o da psikoloji..
    Satan spek neden panik yapmıyor çünkü nasıl olsa artacağını biliyor...
    Biz neden panik yapıyoruz çünkü yarattığı psikoloji mahşere kadar düşeceği algısına itiliyoruz..
    Yok böyle birşey son 1 yıllık grafiğine bakın 365 gün üstüste düşmüş mü?
    En geç 1 ayda 35 olur üzülürsünüz...ytd.
    dediğiniz külliyen yanlış.Sadece BIST için dediğiniz doğru. BIST burası kumarhane olmuş çünkü. ******** ve or...pu çocuğu spekülatörlerin elinde oyuncak olmuş milyar dolarlık dünya devlerinin ismini taşıyan firmalar bile.

borsa normale şirkete ve finansallarına bakılarak yatırım yapılan bir mecra olması lazım. dax-aenasdaq veya dow borsalarında insanlar hisse alırken yatırım yapmak amacıyla alıyor. birbirini ütmek amacıyla değil.
    ama bizim borsada ki çok sığ bir borsa oluyor kendisi zaten (toplasan bir apple yapmıyor tüm şirketlerin değeri) tüm olay üç beş ******** spekülatör ve manüpülatör üzerinden dönüyor. kar açıkladığında düşen mi dersin.
    bedelsiz verdiğinde 10 a katlayan mı dersin. bedelli yaptığı halde 10 a katlayan mı dersin.
    2 masa 2 sandalye olduğu halde milyar dolarlık hayal kuran mı dersin. dolaşımda 6 milyon lot olduğu halde günlük işlemde bazen 30 milyon lot işlem olan tahtamı dersin. nerde abidik gubidik işler oluyorsa hepsi var BIST te.

bu hissede de ********in önde gideni ve ****liğin bayrak tutanı olan bir spekülatör var. dediğiniz gibi yapıyor

yapsın a..ına q.oyym. bana 1 zarar. kendine 1000 zarar. çok da tınn...

5. *bnp paribas, coca cola içecek tavsiyesini 'tut'tan 'al'a, hedef fiyatını 36,70 tl'den 43,00 tl'ye yükseltti
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

6. entel köy efe köye karşı malafat hesabı

7. 32.46 alım yaptım son bir saat 44 ile 48 arası top çeviriyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. düşmeye başladığımızdan beri akşamları seans kapanışına yazılan 100.000 lik lotlar bugün ilk defa seans içinde yazılıyor.
    hem de aynı seansta 2 defa bunu yorumlayabilecek arkadaşları piste davet ediyoruz.

Sayfa 52/184 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •