Sayfa 145/184 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. 1,3 olduğunu düşünelim yıllık %50 olur. ana sermayenin 5 katı olur ki bana göre oldukça iyidir.şimdi bir algı oluşturuldu kar iyi gelmedi olarak.konsolide bilanço geldiğinde olayı araştırmayanlar satmış olacaktır belki de bugün bile satmışlardır.tahtacı bu sefer de ooo ne bilanço geldi diyerek hızlıca yukarı sürecektir.yarın hisse dengelenirse bence çok iyi olacaktır.
    unutulmadan şunu da yazalım özbek diyarında devlet hisselerinin alımı için teklif verildi sonucu bekleniyor.temettü verimi arttı temettü25 endeksine dahil oldu.önümüz ramazan ve yaz aşılar tutuyor.açılmalar başlayacak.birde yancı olarak ulaştırma hava endeksine bakınız benden bu kadar çoktandır yazmıyordum çok bile oldu.

2.  Alıntı Originally Posted by EFE45 Yazıyı Oku
    1,3 olduğunu düşünelim yıllık %50 olur. ana sermayenin 5 katı olur ki bana göre oldukça iyidir.şimdi bir algı oluşturuldu kar iyi gelmedi olarak.konsolide bilanço geldiğinde olayı araştırmayanlar satmış olacaktır belki de bugün bile satmışlardır.tahtacı bu sefer de ooo ne bilanço geldi diyerek hızlıca yukarı sürecektir.yarın hisse dengelenirse bence çok iyi olacaktır.
    unutulmadan şunu da yazalım özbek diyarında devlet hisselerinin alımı için teklif verildi sonucu bekleniyor.temettü verimi arttı temettü25 endeksine dahil oldu.önümüz ramazan ve yaz aşılar tutuyor.açılmalar başlayacak.birde yancı olarak ulaştırma hava endeksine bakınız benden bu kadar çoktandır yazmıyordum çok bile oldu.
    Yorumun için teşekkürler dostum

3. Merhaba ortaklar bu çeyrek için 3 milyar ciro 200 milyon kar beklentim var. Beklentim gerçekleşirse yıllık 1.6 milyar net kar elde etmiş oluruz . 1.6 milyar yaklaşık 220 milyon dolar ile hem dolar bazlı hemde TL bazlı bir rekor olacak . Daha önce 2013 yılında 210 milyon dolar kar vardı.
    Şimdi önemli soru bu kar sürdürülebilir mi? Bence sürdürülebilir yerinde tüketim yerleri açılırsa daha üstüne bile çıkabilir . Şirketin 2021 beklentileri karın daha da yükseleceği konusunda. Kritik nokta bence Ortadoğu daki talebin devam etmesi.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Or...pu çocuğu bizim almamızımı bekledin 3 gündür çakılıyon

Enerjisa gibi son çeyrek yamuğu yaptı!!!! Hani rekor satıştı?
    Yamuk senden gelsin kola. Sıkıntı yok. Allah bereket versin 1232 komsolide kar

6. 1.232 m.kar hayırlı olsun

7. 1.97 brüt kar payı hayırlı olsun

Net borç 2500 den 1400 e düşmüş. Az kaldı pozitife çıkmaya. Özbekistanı almazsa. Alırsa göreceğiz.

Sayfa 145/184 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •