Sayfa 49/184 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 385 - 392 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. Bu hisse ile tanışmam 2010 civarı olmuştu o zaman borsada yen işlem yapıyordum..Kağıdı aldığım gün -8 yapmıştı 21 -22 arası fiyatlardaydı yanılmıyorsam.. tabi acemilikten panikleyip zararına satmıştım o zaman) sonrada malum kağıt 40-50 li rakamlara kadar gelmişti.. borsa bana artık uzun vade yatırımı ve sabrı öğretti.. bu sefer paniklemeyeceğim ve hedefime gelincede satacağım.. Aslında forumlara çok yazan biriside değilim ama nedense buraya çok yazdım) umarım hepimiz kazanırız..yatırm tavsiyesi değildir.

2. Böyle sığ hissede kim açığa satış yapar ?
    80-90.000 lot açık satışla ne yapmak istemektedir ? Neyi amaçlamaktadır ?
    Nereye varmak istemektedir ?
    Kolanın yanında pesküvit yer mi ?

Yarın öbür gün nasıl kapatacak öpülmeden ?

3. Yaavvv arkadaşş CCOLA için haftalardır yüksek fiyatlarda tavsiyeler havada uçuşuyor. Fakat endeks 120.000 oldu , tavsiye edilmeyenler uçtu CCOLA haftalardır çakıldı kaldı. Gene ne oyunlar dönüyor CCOLA da anlamadım
    ytd
    __________________________________________________ ________________________________
    The last called start is the time to be accounted for when we write here

4. abi bu ne...

ne biçim hisse bu ya.

sürekli aşağı basıyorlar.

sorun ne bunda?

derdi ne bunun?

haber falan mı var?

nedir abi bu ya deli satıyorlar.

5. yavaş biraz ya...

her gün %3 ...

bu ne ya...

6. Gecen sene burada hissenin zamanla dusecegini daha dusuklerden alim yapilabilecegini yazdigimda birisi bana hakaretler yagdirmisti. Ben de o da ceza almistik. O zamanlar $3 tl civarindaydi. Uzun vadede yine kazandirir. Suriye ve irak'taki olaylar duzene girip hayat olagan akisina dogru yaklastikca satislar iyi olacak. Unutmayin Isparta'da tesis acti ccola. Yabanci yatirimci hicbir zaman kaybetmez. Simdi satsa bile dusukten yine yerine koyar hisselerini. Ama nereye kadar dusmesine izin verir onu bilmek zor is.

7.  Alıntı Originally Posted by bluefalcon Yazıyı Oku
    abi bu ne...

ne biçim hisse bu ya.

sürekli aşağı basıyorlar.

sorun ne bunda?

derdi ne bunun?

haber falan mı var?

nedir abi bu ya deli satıyorlar.

büyük çıkışa hazırlanıyor olabilir...zamanı gelince sattıklarını alacaklar elbet ... tüm hisseler düşüyor..tabi bizimkisi biraz abarttı dibi tekrar gördü belki biraz daha düşer ama düzeltmeler iyidir en azından yükleri azaltır.. dönüşüde düşüsü kadar daha hızlı olacaktır umarım.. .Kapatın bir süre ekrana bakmayın.. 3-4 ay sonra görüşürüz...sabırlı olan kazanır bu tahtada günlükçüler ancak şanslı ise trendi yakarlar ise kazanır.. Yatırım tavsiyesi değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin..şahsi düşüncelerimdir..

8. Dayiii nerdesin keyifler nasıl ben ccola içip malum dipte hulkta gişede bekliyorum malum dibin dibi var yarın ccolayi içtikten sonra ya sıra gelir ya GS nin maçını izlemeye giderim saygılar hadi kalın sağlıcakla erken yatın kafaya bişey takmayin

Sayfa 49/184 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •