Sayfa 94/184 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 745 - 752 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1.  Alıntı Originally Posted by erhanbabasi Yazıyı Oku
    2017 subat 19 36 760 fıyat 2 sene gectı fıyat 29 100 sımdı yuzde 23 zarar bı de 2 sene malıyet borsada nasıl kazanılıyo anlamıyom bıraz daha gerıye 6 sene once bugun 55 000 fıyat hadı bıraz daha gerıye 9 sene bugun 14 200 ordan baz alsan yuzye yuz sımdı dıyeceksınızz kı 3 sene sonra 55000 den neden satılmadı uzun vadecıyız emeklı olunca hısseler cok prım yapardı bu kadar stres degermıydı dolar bıle 2010 1 bucuk tl dolar alsan 15000 suan 60 000 tl 14200 bın lot su an 29 100 tl anlayan bırı nerde yanlış yaptıgımı anlatırsa kızdım borsaya bulasmıycam dıye ama sım dı dusundum uzn vade olsun cola yatım yapımı dıye dusunyom bunları gorunce uzaklasıyom kararsıızım bı aydınlatsanız sevınırım kafamda cok proplem var cozemıyom
    Beyefendi keşke 7 mayısta 29.10 dan satsaydın. Bak şşmdi 27.70

27.80 kırarsa 17

Allah belasını versşn ccolanın anadolu gurubunun
    Bu hissse asla orta uzun vade yatrımı olamaz. Y. T. D.

2. Sulalenı senın.....

LM-G710 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by rustemum Yazıyı Oku
    Beyefendi keşke 7 mayısta 29.10 dan satsaydın. Bak şşmdi 27.70

27.80 kırarsa 17

Allah belasını versşn ccolanın anadolu gurubunun
    Bu hissse asla orta uzun vade yatrımı olamaz. Y. T. D.
    %90 ı yabancıda niye dert ediyoniz ki ?

5.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    %90 ı yabancıda niye dert ediyoniz ki ?
    Son 5 yıldır yüzde şu kadarı yabancı diye ccola alanlar hep zarar yazdı.
    Çünkü ccola takasına sahip olan yatırımcı, bildiğimiz garanti banktaki gibi hisseyi yükseltip para kazanan yabancı yatırımcı değil
    Ccola yabancı yatırımcısı kurumsal yatırımcı. Hisse 10 lira da olsa 50 lira da olsa şeyinde olmayan, umursamayan türden
    Piyasada çok az lot var. Citi ve deushe oynar durur.
    Bazen alır bazen satar, kimseye para kazandırtmaz. Y. T. D.

6.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Bi haftada 500 bin lotu satan citi

7. Bunda utanma arlanma namus seref kalmamıs.Tuncay paraları nereye gomcen.Bak aydın abıde senın gıbıydı yaptı hamlesını hısseyı patlattı.Sıra ne zaman sana gelcek??Hep bana dıyerek bı yere varamayacagını anla artık be guzel abım.Illa sovup sayalım mı yanı.6 senedır assagıya basıyon hısseyı.Ozgorkeyse kafanı bozan ondan rıca edelım.Mal usd bazında cop oldu ve reyıs.Hıcmı umrunda degıl.Su ulkede daha yatırım yapılabılır bır tane daha sırket yok (fıtch dıyor) ama sen onla bıle ınatlasıyon reyıs.Hadı abım kralsın.Spek abımızede saygılar.Olurda okursa kral abım.

LM-G710 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yabancı boşaltıyor mu ?

Sayfa 94/184 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •