Sayfa 3/899 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7188 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Diğer başlık epey eskidi, moruk kafesine döndü!
    Reha kaya efsanesi cafeye darbeyi yaptı

Başlığı açtın ya abi cafede artık tutulmaz

Memur-sen: Mayıs ayında 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı 1.696,35 tl, yoksulluk sınırı 4.721,80 tl

Rusya dışişleri bakan yardımcısı, "abd'nin suriye rejimi yanlısı güçlere düzenlediği saldırı uluslararası yasaların ihlali"

4. ayhan53
    Rallici Başkan
    "ahlaksız rıdvan salonlarda yaşa Mustafa Kemal PAşa denmesini siyasi buluyormuş ve engellenmesi gerektiğini düşünüyormuş
    iyice şerefsizleşti.
    dün trtsporda iyi yaladı
    ve federasyon başkanlığına oynadığını beirtti
    dünkü sözler üzerine icazeti de almıştır"

Eski bir arkadaşının anlattığına göre
    Reis beni mafyadan kurtarsın 7x24 yalarım demiş,
    şimdi sözünü yerine getiriyor.....
    Meclisindeki bölücü teröriste İktidar yasaldır diyebilir, sen deme!

Son dakika: Alman kabinesi , Alman askerlerinin incirlikten çekilme planıni onayladı.

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Mustafa Kemal Atatürk'ün birlikte sevilemeyeceğini söyleyenlere "Gerizekalı" dedi.

Rıdvan Dilmen
    © AA/
    Rıdvan Dilmen'den 'İzmir Marşı' eleştirisi: Aylardır tribünlerde siyaset var
    Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı programa telefonla bağlanan Dilmen, "Be gerizekalılar, Erdoğan'ı sevmek Atatürk'ü sevmiyorum anlamına mı geliyor?" ifadelerini kullandı.
    Dilmen dün yaptığı açıklamada ise, taraftarların stadyumlarda İzmir Marşı söylemesine değinerek, tribünlerde aylardır siyaset yapıldığını savunmuştu. Dilmen, "Rize'de ben bir şeye şahit oldum. Tribünler 'Recep Tayyip Erdoğan' diye bağırıyordu. Hemen susmaları istendi" örneğini vermişti.

Her konuda konuşabilen,Tuğçe'nin değişik versiyonu olan Bırtlan Şeytan'ın çapına buyrun bakın...

https://m.youtube.com/watch?v=0qdk_9rWjDw

BİİİİİP!yapacağız sana Şeytan...
    Dervişlik dedikleri;hırka ile taç değil.Gönlün Derviş eyleyen,hırkaya muhtaç değil.
    YUNUS EMRE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    6,448
    Bu ne demek şimdi?
    Yerel haber kaynaklarına göre; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, demirde 30% olan gümrük
    vergisi oranının yarıdan fazla indirilmesine ilişkin kararnamenin Bakanlar Kurulunda
    imzalandığını söyledi.

8.  Alıntı Originally Posted by nikreece Yazıyı Oku
    bu ne demek şimdi?
    Yerel haber kaynaklarına göre; ekonomi bakanı nihat zeybekci, demirde 30% olan gümrük
    vergisi oranının yarıdan fazla indirilmesine ilişkin kararnamenin bakanlar kurulu’nda
    imzalandığını söyledi.
    Gelişmiş özellikler!!!

Sayfa 3/899 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •