Sayfa 11/56 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 441 madde; 81 - 88 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1. Ne dersiniz burdan alınırmı 1,83 ten alsak 1,90 da kitleyebilirmiyiz spege

2. dikkat et o sana kitlemesin zaten satacak yer arıyor

3. Bu kademeden alinir mi acaba suan ?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. kimse yok muuuu?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. yürü be koçum kim tutar seni

6. hala kıvranıyor , bi tavandan sonra rahatlarlar bunlar ve yola devam...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. İnsanlari tavan olcak falan diye yanlış yönlendrmeyin sayın philosepher, müşteri toplamayami çalışıyosunuz.. Spekle bir. alakanız varmı diye sorarlar adama.. bu kağıda kolay kolay müşteri gelmez hikaye lazım egerki patrondan bagmsız bi grup bulaşmışsa muşteriyi zor bulurlar elindeki mallarla mutluluklar dileriz sırtlanlara. Bulasma niyetinde olan arkadaşlara stoploslu griş yapmanizi tavsiye ediyorum teknik olarak asagida 1,80. Destek gozukuyo 2 kere çalışmış ve tepki yapmış 1,80 aşagısı ilk durak 1,57.. yatrim.tavsiyesi deildir..

8.  Alıntı Originally Posted by Şuko Yazıyı Oku
    İnsanlari tavan olcak falan diye yanlış yönlendrmeyin sayın philosepher, müşteri toplamayami çalışıyosunuz.. Spekle bir. alakanız varmı diye sorarlar adama.. bu kağıda kolay kolay müşteri gelmez hikaye lazım egerki patrondan bagmsız bi grup bulaşmışsa muşteriyi zor bulurlar elindeki mallarla mutluluklar dileriz sırtlanlara. Bulasma niyetinde olan arkadaşlara stoploslu griş yapmanizi tavsiye ediyorum teknik olarak asagida 1,80. Destek gozukuyo 2 kere çalışmış ve tepki yapmış 1,80 aşagısı ilk durak 1,57.. yatrim.tavsiyesi deildir..
    Dünkü seansta 2.14'ü niye gördüyse aynı sebepten sayın şuke.İnsanlar burada senin benim yazdığımla yatırımlarına yön veriyorsa işleri zor zaten,baştan söyleyelim.Ayrıca spek dediğin kim oluyorsa tanımam,tanımak da istemem.Siz hangi veri setiyle çalışıyorsunuz bilmiyorum ama hissenin ilk desteği hiç şüphe yok ki 1.93'te,ikinci desteği de 1.85'te.Fiyatı bence burce ile beraber yaptıkları işte tek oldukları halde en ucuz kalmış sanayi şirketlerinden ve benim beklentim de kısa vadede 2.50,orta vadede ise 4.50 tl civarıdır.

Bu forum üyeleri bu yazdığım şahsi beklentilerimden etkilenip hisse almaması gerektiğini bilecek yaştadır ama gene de uyarımızı yapmış olalım çünkü bu işin tersi de var,hisse satış yiyerek 1.75 lere kadar da düşebilir...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/56 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •