Sayfa 41/56 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 441 madde; 321 - 328 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1. ezelbayraktar bazı doğruları söylememek gerekiyor,
    tüm doğruları söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

2.  Alıntı Originally Posted by LONGMAN Yazıyı Oku
    ezelbayraktar bazı doğruları söylememek gerekiyor,
    tüm doğruları söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
    Haklısınız. Bende biraz durumumdan dolayı Doğrucu Davutluk var. Adam orda dümen kurmuş bir sürü hesapla ( eminim çoğuda sahtedir, bir kaç adamları var onlar canlandırıyor büyük ihtimalle) Yada platform yöneticisi bizzat kendiside yazıyor olabilir, Sen orda savaş açmış gibi konuşursan tabi engellenirsin.

Ayrıca aynı konuyu profesyonel bir editörde yazmış ama o bile benim kadar açık değil. ve bahsettiği şeyde tam olarak benim bahsettiğim yer. Neyse fazla konuşmayayım.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Bu kağıdın hikayesi yokmu yav

Piyasa Değeri(TL)268.483.935 Özsermaye(TL)*5.943.880 Sermaye(TL)7.347.672 Net Kar(TL)-408.203

hikayesi olan hisse mi yok?

yıllık 1 milyar civarı ciro yapan bir şekerci yıllık 35 milyar civarı ciro yapabilen, arçeliği
    4 kere alıp satacak değere ulaşmasına az kaldı
    bundaki hikaye de yukarıda öz sermayenin 45 katı piyasa değerinde
    altın yumurtluyor duymadınız mı?

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Piyasa Değeri(TL)268.483.935 Özsermaye(TL)*5.943.880 Sermaye(TL)7.347.672 Net Kar(TL)-408.203

hikayesi olan hisse mi yok?

yıllık 1 milyar civarı ciro yapan bir şekerci yıllık 35 milyar civarı ciro yapabilen, arçeliği
    4 kere alıp satacak değere ulaşmasına az kaldı
    bundaki hikaye de yukarıda öz sermayenin 45 katı piyasa değerinde
    altın yumurtluyor duymadınız mı?
    Özür dilerim arada gözüme takılmıştı ama şekerci dediğiniz hisse tam olarak hangisidir? zira yinede şeker ile başlayan hisselere baktım ama sizin dediğiniz gibi bir hareket yapan hisse göremedimde..? Lütfen tam ismini kodunu verirseniz sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Özür dilerim arada gözüme takılmıştı ama şekerci dediğiniz hisse tam olarak hangisidir? zira yinede şeker ile başlayan hisselere baktım ama sizin dediğiniz gibi bir hareket yapan hisse göremedimde..? Lütfen tam ismini kodunu verirseniz sevinirim.
    kent'e şekerci diyorum, tabi bir çok ürünü var ama fiyatı saçma sapan yerlere gidince bende

abarttım biraz

Piyasa Değeri(TL)39.789.226.319 Özsermaye(TL)*500.379.259 Sermaye(TL)28.977.661 Net Kar(TL)38.459.125

40 milyar tl'yi pazartesi devirir.

pd/dd 80'e dayandı.

6.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    kent'e şekerci diyorum, tabi bir çok ürünü var ama fiyatı saçma sapan yerlere gidince bende

abarttım biraz

Piyasa Değeri(TL)39.789.226.319 Özsermaye(TL)*500.379.259 Sermaye(TL)28.977.661 Net Kar(TL)38.459.125

pd/dd 80'e dayandı.
    Çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim.

EDit: İnceledim dolaşımdaki senet sayısı çok azmış yahu. 157.000.. Halka arz edildiğindeki fiyatı 2 krş mu? Kent hiç almadım ancak dini bayramlarda aklıma gelen bir hisse senedi. Yalnız epey zamandan beri 100 tl nin üzerindeymiş bunu hiç farketmemiştim.

böyle lot olarak sığ olan hisselerde bu durumların olması genelde görünen bir şey fakat bu fazla dirayetli gitmiş son fiyata kadar.

Sözde yıllar önce söylendi böyle sığ hisseler kottan çıkarılacaktı ama ancak söylendiği ile kaldı. şu anda Tedbir durumu varmı onu merak ettim. Ha Yeni Brüt takas uygulanmış 7 ağustosa kadar 1 aylık..
    Son düzenleme : ezelbayraktar; 18-07-2020 saat: 13:41.

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim.

EDit: İnceledim dolaşımdaki senet sayısı çok azmış yahu. 157.000.. Halka arz edildiğindeki fiyatı 2 krş mu? Kent hiç almadım ancak dini bayramlarda aklıma gelen bir hisse senedi. Yalnız epey zamandan beri 100 tl nin üzerindeymiş bunu hiç farketmemiştim.

böyle lot olarak sığ olan hisselerde bu durumların olması genelde görünen bir şey fakat bu fazla dirayetli gitmiş son fiyata kadar.

Sözde yıllar önce söylendi böyle sığ hisseler kottan çıkarılacaktı ama ancak söylendiği ile kaldı. şu anda Tedbir durumu varmı onu merak ettim. Ha Yeni Brüt takas uygulanmış 7 ağustosa kadar 1 aylık..
    Takibimde olan bir hisse değil, 100 lira iken de pahalı idi benim nazarımda, tedbirle ilgili de bilgim yok maalesef.
    sağdan 2 adet 0 fazlası var, maalesef vaktinde atlayabilene de bu tür hisseler de ciddi kazançlar oluşuyor, tabi ciddi kayıplarında oluşacağı gibi.

Rica ederim, bol kazançlarınız olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku

abarttım biraz

pd/dd 80'e dayandı.
    burda kimse var mı bakayım dedim küçük yatırımcı yok galiba.. olsaydı böyle gitmezdi zaten. kent konusu neden burda konuşuluyor anlamadım.. kentte yüzde 650 bedelsiz olacak.. ilk çeyrek karı bir yıllık karı kadar geldi.. beklenti büyük ama bu kadar eder mi bilemiyorum

Sayfa 41/56 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •