Sayfa 42/56 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
Arama sonucu : 441 madde; 329 - 336 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    burda kimse var mı bakayım dedim küçük yatırımcı yok galiba.. olsaydı böyle gitmezdi zaten. kent konusu neden burda konuşuluyor anlamadım.. kentte yüzde 650 bedelsiz olacak.. ilk çeyrek karı bir yıllık karı kadar geldi.. beklenti büyük ama bu kadar eder mi bilemiyorum
    Milete yanlış bilgi vermeseydiniz emin değilseniz. Bedelsiz değil bedelli sermaye arttırımı olacak.Ben bedelli arttırıma hiç denk gelmedim. Burva nında fiyatı epey yükseldi o da bedelli sermaye arttırımı yapmak isterse bende katılmazsam rüchan hakkı süresi sonunda benim hisselerimin değerini nasıl etkilerki bilen biri örnekle bilgi verebilirmi?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2 yil once 1.5 tl den alip sattigim hisse 71 tl olmus...inanmak zor..

allah tan kork... bu ne.....

4. 71 den almıştım 85900 verdim bugün iyi kar ettirdi yüzde 20

5.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    71 den almıştım 85900 verdim bugün iyi kar ettirdi yüzde 20
    Hayırlı olsun niye acele ettiniz? Ben çıkmıştım girmeye çekiniyorum elimde kalır diye acaba daha ne kadar böyle gider?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun niye acele ettiniz? Ben çıkmıştım girmeye çekiniyorum elimde kalır diye acaba daha ne kadar böyle gider?
    71 Maliyet yüksek kağıt çok yükselmiş her gün birileri satıyor 82 den bile satan olmuş karı gördüğünde herkes satıyor Ben bir daha uğramam çünkü bir gün öncesi borsa eksi yüzde 3.00 olduğunda 71 e kadar verenler oldu O gün bende satabilirdim brüt takas yüzünden satamadık tamamen tesadüfen yüzde 20 kazandık Banka kredisi ile çektiğim paradan kredi taksidini ödeyeceğim

7. bir sene önce 1 tl olan hisse şimdi 100 tl bir lot halk bankası satıp 8 lot vaana alınıyordu şidi ise bir lot vanaya 15 loh halk alınacak nerdeyse ibretle seyrediyoruz kenti ibretle seyrediyoruz petro kenti b.fireni konyayı federali seyrediyoruz ama en acısı vana maydanoz hissesi ama nerdeyse 2.5 gram altın paarası bakalım bela kime nasip olacak kim belasını bulacak pandemin döneminde evinden cıkamayanların hisseleri ytd.

8. Geçmişte beyaz hissesi vardı 1 tl den 150 tl ye çıkan sonra da füze gibi aşağıya inen ilk durduğu yer 150 tl den aşağıya inerken 8.00 tl olmuştu oradan 17 tl ye kadar çıktı oradan bölündü kağıt bedelsiz vermişti 5 tl ye falan inmişti sonra 2.50 ye kadar düştü yani yeniden 8.00 tl ye kadar inmişti şimdi 3.80 tl yani 13 tl civarlarında oluyor

Sayfa 42/56 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •