Sayfa 44/56 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 441 madde; 345 - 352 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1. Kenttin kuyruğuna takılan Burva...

2. 1,5 TL den 25 TL ye sonrasında geri çekilme ile 15 TL li fiyatlarla yerini belirginleştiren Burva. Sonrasında 96tl ye kadar soluksuz çıkışındaki geri çekilme ile şu an 50-60tl aralığında yerini belirginleştirmeye çalışıyor.
    Bakalım 96tl yi nasıl geçecek...

3. Burva nasıl nerden ivmelenecekte 94 TL üzeri 3. Trend i başlatacak? Temel, teknik, takas buna müsait mi acaba? Hem sonra SPK buna ne der acaba? YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Burva nasıl nerden ivmelenecekte 94 TL üzeri 3. Trend i başlatacak? Temel, teknik, takas buna müsait mi acaba? Hem sonra SPK buna ne der acaba? YTD.
    Kenan Yurdakul hissesini yaklaşık %12 ye çıkarttı ve satmıyor. Ay sonu veya başında % 1-2 lot satın alıyor ve satmıyor.
    Bakalım nereye kadar alacak...
    Hisseyi satın alan varken neden satış girenler var anlamak zor...

5. https://invst.ly/su0bk

hisseleri incelerken teknik olarak dikkatimi çekti ..? temel olarak malesef içini dolduramamış bir fiat: sonra ne olur bilemeyiz tabii..

yine ZIR-DELİ konuştu..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Kenan Yurdakul hissesini yaklaşık %12 ye çıkarttı ve satmıyor. Ay sonu veya başında % 1-2 lot satın alıyor ve satmıyor.
    Bakalım nereye kadar alacak...
    Hisseyi satın alan varken neden satış girenler var anlamak zor...
    Ay sonu yaklaştı Kenan Yurdakul % 1-2 lot alacak...

7. Burvada kimse kalmamış 50-55 TL den toplanan hisseler 75-85 TL den satılıyor.
    Bakalım aynı oyun devam edecek mi?
    Benim beklentim 100 TL üzerine çıkıp orada yatay seyir izlemesi.
    Herkese bol bol kazançlar...

8. çok ilginç bir spek kardeş var her kim ise tebrik etmek isterim burdan..?
    sen hisseyi 1.50 tl den al 5.00 tl ordan 25 tl ye ve sonra 94 hemde yaklaşık 1 yıl içinde mutiş bir yükseliş ..şayet bundan faydalanan varmı onuda bilmiyorum..varsa tebrik ederim..?
    asıl soru şu olması gerekiyor burdan sonra ne olabilir : spek kardeşin ne düşündügünü bilemem fakat resim okumaya çalışıyorum hisse üzerindeki egemenligi devam ediyor gözüküyor bu kadar yeter dese idi şahsi düşüncem çoktan hisse 20 veya 25 arasına çoktan gelmişti ..böyle bir hisseye girmek mantıklımı diye düşününce mantıksız fakat bazen mantıgı dinlemeyip küçük bir nakit alınıp ..şöyle düşünülebilir balkona çıkıp elimdeki 10 bin tl savuruyorum ve hemen asansöre binip aşşagı iniyorum bakıyorum paradan eser yok : bende böyle düşünerek 150 lot aldım : bakalım gördügüm resim dogrumu yanlışmı çıkacak filmin sonunu bekleyecegim..şayet spek kardeş aşşagı vuracak parayı pul edecekse canı sağ olsun ..?
    sonuçta kararı kendim verdim sonuçlarınada katlanmak zorundayım..?
    kesinlikle yatırım tavsiyesi degilidir: imzamız ZIR-DELİ
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 44/56 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •