Sayfa 53/55 İlkİlk ... 3435152535455 SonSon
Arama sonucu : 439 madde; 417 - 424 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1. Son 2 günü anladım da tahta yapıcı, bugün yediğin nane seni aşacak gibi...

2. https://invst.ly/we49j
    uzun bir uyku döneminden sonra 2 li dip bakalım tahtacının dinlenme zamanı uzatacakmı yoksa biraz canlanma olacakmı zaman gösterecek :Y.T.D
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Bekliyorum seni Burva tanırsın beni az daha zamanı var

4. Hayret 2 tavan buna rağmen yazan yok...

kimse kalmamış demek..

5. uzun ve zorlu bir yol tahtacı hala ky kovalıyor :herhalde başka tahtalarda geziniyor orda işi bitince dümene geçecek..?
    ara sıra gıdıklıyor hisse tamamen ölü taklidi :
    yavaş yavaş ısınmaya başladı devamı gelecektir ..?
    tahtacıya selam beklemeye devam:
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Hocam bekle bekle mahvolduk adamlar hiç acımıyor

7.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Hocam bekle bekle mahvolduk adamlar hiç acımıyor
    bu gibi oprasyon yemiş hisselerde beklemek çok sıkıcı olur tahtacının zaman kavramı orta vade veya uzun olabilir..
    büyük bir ihtimal başka hisselerde volta atarken burasınıda gözardı etmeyip baskılayarak istedigi kıvama getirecektir..
    bu gibi sıg tahtalar 5 /10 yıl beklemezler tahminim azami 2 yıldır 1 yıldan fazlası geçti 2022 iyi gözlemleyelim:
    elinde olanlara bol şanslar :
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. Hocam 80 liradan 20 liraya kgıtmı düşer vicdansızlık yzık bu kadar ınsana dolar almayıp türk lirasına yatırım yapıp milleti bu kdar kandırmalarına bu devlet dur demeli yoksa borsada yatırım yapacak kimseyi bulamazlar.dünya kadar hlka arz yapıyorlar ve yeni yatırımcı şart amerika denen ülkenin yarısı borsa oynuyor neden çünki böle üçkagıt az yapılıyor orda .kendi halkını soyan bir işletme böle devam ederse millet yine gider dolara birirnin dur demesi lazım borsaya yeni yatırım şart hep aynı adamlar al sat yapıyor

Sayfa 53/55 İlkİlk ... 3435152535455 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •