Sayfa 43/55 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 439 madde; 337 - 344 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1. Bu kağıdın epey beklentisi var. fakat şu durumda onu kurtarmaya yada çok daha ileriye taşımaya yetermi pek emin değilim.. Bir yıl önce 2 tl imiş. Yani bir yılda % 5000 kazandırmış olacak 100 tl yi gördüğünde ki görecek muhtemelen. Gerçekten ilk defa böyle bir kağıt görüyorum . 98 yılında herkes Borsacı olduğunda pek ceza falanda yoktu bu kadar sanırım ama o zaman bile bu kadar prim yapmış bir kağıt görmemiştim. En azından varsa bile ben bilmiyorum. YTd.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Goldman Sachs’ın Türk bankaları için fiyat hedeflerini yüzde 20’ye dek düşürmesi BIST 100 banka hisselerine darbe vurdu.

3. TL swap faizlerindeki artış borsada düşüşe neden oluyor
    4 günlük aranın ardından küresel piyasaları izleyen Borsa İstanbul enflasyon ve PMI verilerini takipte. BİST 100 endeksi güne yükselişle 1.140 puandan başladı. Ancak Londra'dan gelen faiz haberleri satışları artırdı

4. Londra swap piyasalarında gecelik TL faizi yüzde 1050'ye kadar yükseldi. Swap faizi yarın gece için de yüzde 100'ün üzerinde seyrediyor. TL swap faizi son tam günlük işlemin yapıldığı 29 Temmuz'da yüzde 6,8 seviyesindeydi.

5. 86 binden 58 bine 10 günde %48 aşağı geldi... Öncesindeki 10 günde de tam bu hızla çıkmıştı yine 55-57 binlerden... Kimlere çaktılar acaba kağıdı o seviyelerden... OGK' ya katılıp her karara muhalif kalıp "dava açacağız" diye beyan yazdıran grup da sattı mı acaba bu furyada; kağıdın sonraki hikayesini öngörme açısından önemli bu...

6. Burva Zarar açıkladı düşüş normal taban abartılı oldu.

Kent kar açıkladı tavan serisi sürüyor

Burva da hisseleri toplayan bir kişi var. Bakalım bu düşüşlerde ne yapacak...

7. Satan satana satanda taban giriyor...
    Alım fiyatına yaklaşmaya başladı.
    Öngördüğüm fiyat 35-40 TL arası

8. 1 milyon 200 bin TL alım ile tavana yapıştı...

Sayfa 43/55 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •