Sayfa 15/56 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 441 madde; 113 - 120 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1. artık sıran geldi yerimi aldım bakalım2.08den
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Şu v*****n sızıntısı ne tarafa patlayacak acaba?? İnş petrol gibi yukarı fışkırır)

Ytd..

3. .....................
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4. uzun vade grafiğe bakıldığınd artık yukarı döndüğünü ve ani yükselişlerin olabileceği görülüyor. 2120216 dirençleri kırılırsa bugün yükselişten bahsedilebilinir. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by TECRÜBELİ Yazıyı Oku
    uzun vade grafiğe bakıldığınd artık yukarı döndüğünü ve ani yükselişlerin olabileceği görülüyor. 2120216 dirençleri kırılırsa bugün yükselişten bahsedilebilinir. YTD.
    eşşek bu yaa kafasına göre takılıyor canı ne zaman isterse
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

6. günlükte macd yukarı kesmiş herşey uygun görünüyor grafiğe göre ama değerli büyüğümüz ne derse o hayırlısı.
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

7. tavan yapar diye aldık ama hala bekliyoruz...bakalım sıra gelecek mi....bol şans...

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    tavan yapar diye aldık ama hala bekliyoruz...bakalım sıra gelecek mi....bol şans...
    çok bekleyecek gibiyiz terse dönmesinde

Sayfa 15/56 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •