Sayfa 39/55 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 439 madde; 305 - 312 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1. TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2. Daha once aciklanmamis ozel bir durum olmadigini acikladigimiz gibi gene herhangi bir ozel durum yoktur diye seans ortasinda kendi kendine ozel durum aciklamasi yolluyor ve malesef bu da kap ta yayinlaniyor. Hirsizlara Çanak tutarsaniz bir gun sizi de bulur ve öper.

3. Çok Sessiz kalmış burası... Fırtına öncesi Sessizlik mi??? Burva nın 7,30 olduğu bir yerde Burce nin 5,57 de kalmış olması şaşırttı beni... Herkese Bol Kazançlar (YTD)

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

beklemek ve sabır en iyi yatırım......
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

5. Burva o kadar yükselmiş niye kimse bir şey yazmamış uzun süredir?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Bizler öbür sumsukteydik burcerane hareket onda diyorlardı yirmi olacak diye ama bunda olacağı belliydi abisi kısa çalışma ödeneği almış çalışacak iscisinide devletin sırtına sariyo bu işe yazacak kadar fırsat vermeden soluksuz yükseldi yani öbür sumsuk abi bu yavruydu biz öyle zannederdik ama öyle değil bunu üçe katlati ve yirmiyi gördü ben 17 den vedalastim artık balon yukarı yada aşağı nere gider bilinmez

7. Burva şaşırtmaya devam ediyor (YTD)

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 20 pazartesi ocak 2020 den 3 pazartesi şubat 2020 ye kadar 15 gün süre ile Tek Fiyat emir tedbiri ne alındı. Halbuki belirgin bir nedeni yok spk dostlar işbaşında görsün hesabı yapıyor olmalı. şu an fiyat 17.80 tedbirlerden hep yükselerek çıkıyor bakalım bundan kaç TL den çıkacak? YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 39/55 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •