Sayfa 102/359 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 809 - 816 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    650 bin civarıydı sanırım. 4 kata yakın artmış zarar..
    Bu fena, ama bunun beklentisi alınmıştı, inşallah yarın başlar çıkışa

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yancısı karını yükseltirken bunun böyle zarar açıklaması manidar!! Hala şirket tabi şirket denebilirse yatırımcıyı nasıl düzerimle meşgul!! Bilançoyu incelemek lazım kesin kalem oyunları vardır!! 12 aylıkla da oynayında maliye tepenize binsin ŞERROLAR.. Bu bilanço şunu gösteriyor ; Ky yukardan aldıklarını ver vermezsen ben de her türlü dümen var bir 6 yıl daha bekletirim!! Mesaj bu anlayana.. Yukardan mallanıp uzun süredir bekleyen ky sayısı sanırım tahminimden fazla benim görüşüm bu!! Maliyetiminin altına sarkıtsanda ben burdayım ŞeRRO sen sat ben 12 aylığı görmeden gitmem.... Emin olun maliyetleri bu fiyatların çok altında değil ancak amaç tamamen ky'yı yolmak bu düzenbazların! Arada bu şerrolarında YaNcIlARı topikte yazıyor ciddiye almayın!!

Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Yarın basarlar biraz daha ama toparlar sonra. 3.90 altında uzun kalmaz ama sorun şu ki 4.00 üstünde de uzun kalmıyor. 11.660 lot var elimde, satmayacam diyordum ama kabul ediyorum sabrımı epey zorladılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Yarın basarlar biraz daha ama toparlar sonra. 3.90 altında uzun kalmaz ama sorun şu ki 4.00 üstünde de uzun kalmıyor. 11.660 lot var elimde, satmayacam diyordum ama kabul ediyorum sabrımı epey zorladılar.
    8-10 yıldır bilirim burceyi ,hiç bilançoyla gitmedi...Hep haberle gitmiştir... YTD.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by mithrandir Yazıyı Oku
    Yarın basarlar biraz daha ama toparlar sonra. 3.90 altında uzun kalmaz ama sorun şu ki 4.00 üstünde de uzun kalmıyor. 11.660 lot var elimde, satmayacam diyordum ama kabul ediyorum sabrımı epey zorladılar.
    8-10 yıldır bilirim burceyi ,hiç bilançoyla gitmedi...Hep haberle gitmiştir... YTD.

6. Birisi burdan, satılacak diye, yazmıştı. Bende inanmaya başladım artık, tek çare bu şirketin satılması, birde, yarın malları kaptırmayın, spek için en ideal zaman, yarın sabah...

7. 3.72 ye kadar mal bastılar, invest çok güzel mal topladı, umarım malı kaptıran olmamıştır..

8. İflas edin de bitsin bu iş tahtanın yüz karası 1lt lpg 3.30, dizel 5.10, benzin 5.50 olmuş sen de gez buralarda... birim fiyata bak hizaya gel , Hasbünallah ve nî’mel vekîl...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 102/359 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •