Sayfa 203/359 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Tesekkurler dostum

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Neler oluyor bu hissede böyle arkadaşlar. Çıktığı gibi anında aşağı inmeler

3.  Alıntı Originally Posted by SNOOKER147 Yazıyı Oku
    Neler oluyor bu hissede böyle arkadaşlar. Çıktığı gibi anında aşağı inmeler
    valla ayni zugurt aga yagmur duasi gibi biktirdi burda millet gercekten yazanlar birsey biliyo dogruda cikiyo ama keske 3.4 gordu sattip geri alttan alsaydim en azindan ucurum gibi olan maliyetim duserdi ben artik burcenin bi yapi tasi oldum oyna bakalim patronsada speksede sabah dedim yeni millete karsi beni mahcup etti diye ama yok

4.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    valla ayni zugurt aga yagmur duasi gibi biktirdi burda millet gercekten yazanlar birsey biliyo dogruda cikiyo ama keske 3.4 gordu sattip geri alttan alsaydim en azindan ucurum gibi olan maliyetim duserdi ben artik burcenin bi yapi tasi oldum oyna bakalim patronsada speksede sabah dedim yeni millete karsi beni mahcup etti diye ama yok
    Al benden de o kadar maliyet 4 lerde bir yıl olacak nerdeyse para pul oldu. Al sat yapayım diyorum ya giderse diye elim varmıyor fakat hep aynı dalevere oluyor. Ne zaman görür 4 leri mechul.

5.  Alıntı Originally Posted by SNOOKER147 Yazıyı Oku
    Al benden de o kadar maliyet 4 lerde bir yıl olacak nerdeyse para pul oldu. Al sat yapayım diyorum ya giderse diye elim varmıyor fakat hep aynı dalevere oluyor. Ne zaman görür 4 leri mechul.
    cok kisinin basini agrittik abi 8 yil olacak keske 4 olsa keske 6 yada 7 olsa serefsizin biri beni ev alacaktim kandirip elimdeki hepsini basti doyumsuz diyeceksiniz ama degil borsanin b si den anlamazdim guvendim verdim bir yilligina bi baktim burceci oldum o zamandan berri ikisinede lanet ettim

6. aha bak bizim erkek hissesine yine geldi hevesini aldi gitti

7. Valla tam adiler kardeşim. Endeks yüzde 3 artıya geçti biizmki yüzde 12 den eksiye düşecek utanmasa

8. Bu illettir arkadaşlar sırayla 3.40,3.45.3.50 den %70 verdin.3.60 da %30 bekliyordu ama gitmedi.olsun.bu keko spek asagi gelirse yine alacağım zaten ama 3 gelirse )

M5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 203/359 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •