Sayfa 206/359 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Osman gazi köprüsü bitti tek bir iş alabildi mi? 3 havalimanı bitti iş alabildi mi? Tanap projesinden iş alabildi mi? Altay tankı iş alabildi mi? Çanakkale köprüsü iş alabilmek için teklif var mı? Şehir hastanelerinden iş alabildi mi? .............. Benim bildiğim iş haberleri ,bağlantıları tık yok personel maaşları Nasıl ödüyor acaba

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil

endekse göre güçlü duruyor sanki bişey bekliyor ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    endekse göre güçlü duruyor sanki bişey bekliyor ytd...
    güçlü duruyorda eğer bist toplanmazsa satışlarda devam ederse hiçbir hisse duramaz. nasdag borsası dün %7 düştü eğer 2008 deki gibi bir düşüş olursa ALLAH KORUSUN BİTERİZ.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Son iki haftadır , sebepsiz yere yaptığı yüksek hacimli hareketlerden huylandım. Sanki piyasadaki kağıtları itina ile topluyorlarmış gibi bir izlenim edindim. Her ihtimale karşı , cuma günü , 3,07 TL. ortalama ile 8000 adet Burçelik hissesi aldım. Bir sürpriz yapıp çok astronomik değerlere yükselebilir diye düşündüm. Yıllardır sessiz kalan bir hisse. Kimbilir , belki bir ortaklık haberi gelir , belki bilanço iyi gelir. Borsadaki demir ve çelik hisseleri çok prim yaptılar. Bu niye yapamıyor. Değerlenen bir arazisi demi yok. Sadece çelik stoklasa dünya kar yapardı.Belki de bir takım değerleri vardır da hisse toplanıp , fiyatı 2-3 katına çıkartılınca bunlar ortaya çıkacaktır , kimbilir , borsa sürprizlerle dolu.Ben de , bir sürprize oynadim. Bakalım sonu nereye varacak.
    evet uzun süredir takip ettiğim hisse hareketler 5 yıl önce 5.16 seviyesine çıkmasını anımsatıyor. birden ve soluksuz çıkmıştı. zaman gösterecek bende 3 seviyelerinin dip olduğunu düşünüyorum ve girdim ancak bist düşmeye devam ederse bilemem.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by DAMLA Yazıyı Oku
    güçlü duruyorda eğer bist toplanmazsa satışlarda devam ederse hiçbir hisse duramaz. nasdag borsası dün %7 düştü eğer 2008 deki gibi bir düşüş olursa ALLAH KORUSUN BİTERİZ.
    Emin misiniz ???

https://finance.yahoo.com/quote/%5EIXIC?p=%5EIXIC
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    eline saglik yeni gelenler yorumlarinizla hos geldiniz eee demekki demekle olmuyo ne diyelim bu hissenin en gereksiz konusani benim gerekli olarak size sadece hos geldin derim bide bulasmasaydiniz keske derim

Sayfa 206/359 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •