Sayfa 240/359 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Karı 2.060.000 gelmiş, satışları da artmış. Daha ne olsun.

2. Bilanço güzel, inşallah layığını bulur diyelim, hepimize hayırlı olsun
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Bilanço güzel, inşallah layığını bulur diyelim, hepimize hayırlı olsun
    Bulur.. Bulacak dostum.
    Şu kasırga bir geçsin..
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Bilançoyu okumasını bilen arkadaşlar bizede açıklıyabilirmi neler olmuş geçen seneye göre satışlar ne kadar artmış tecrübeli arkadaşlar bi zahmet bizede yorumlayabilirmi acaba teşkrler şimdiden

5.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Bilanço güzel, inşallah layığını bulur diyelim, hepimize hayırlı olsun
    Lütfü bey Murat aydın in hisseleri duruyordur degilmi? ikinci ortak olmuştu burceye alım-satım yasağı almıştı.. Şimdi o satmiyacak bekliyecek biz oynayacağız o seyredecek he mi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Lütfü bey Murat aydın in hisseleri duruyordur degilmi? ikinci ortak olmuştu burceye alım-satım yasağı almıştı.. Şimdi o satmiyacak bekliyecek biz oynayacağız o seyredecek he mi

Murat aydin ceza almadan once hisselerini sattigi haberini bist e gonderdi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku

Sn. Zafkanka şahsen “Murat Aydın olayını†tecrübe haneme yazdım, hissede o dönemde yeniydim artık pek yeni sayılmam

İş işten geçtikten sonra işlem yasağı verildi Sn Sel951 zaten konuyu yazmış, artık Murat beyin bizim için yapacak bir şeyi yok ama 6 ay boyunca yiyebileceği yaklaşık 200 bin lirası var (:
    Son düzenleme : lutfu001; 12-11-2018 saat: 09:09.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. Zafkanka şahsen ââ�¬Å�Murat Aydın olayınıââ�¬ tecrübe haneme yazdım, hissede o dönemde yeniydim artık pek yeni sayılmam

İş işten geçtikten sonra işlem yasağı verildi Sn Sel951 zaten konuyu yazmış, artık Murat beyin bizim için yapacak bir şeyi yok ama 6 ay boyunca yiyebileceği yaklaşık 200 bin lirası var (:
    Bizim icin daha iyi olmaması, yavrusu burva nin 2.5 katı kar var. Burvanin % 47 si de burce nin olduğu için osa buraya çalışıyor. Yıllık ta daha iyi bilanço açıklayacak sabırla bekliyelim kârlari .. fiyatlama da burce de burayı örnek alirsa 100 de 100 artar. 0.67 pd/ dd yakışmiyor

Sayfa 240/359 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •