Sayfa 243/359 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Tebrikler kazancınız bol ve daim olsun, vaktiniz olduğunda Adese’nin fiyatı 1.7 ve 2.2 arasında gidip geldiğinde yazılanları okumanızı tavsiye ederim,

Burce özelinde yazılacak özel bir durum yok, varsa ben bilmiyorum, ama şuan görünen köy kılavuz istemez durumu iyi, benim için ederi var, o yüzden pozisyonumu koruyorum
    Sizlere bol kazanclar hepinize sabır ve kazancınız bol olsun bu adi hisse benim yüzümü inşallah kara çıkartsın siz zararinizi cikartinda

2.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Sizlere bol kazanclar hepinize sabır ve kazancınız bol olsun bu adi hisse benim yüzümü inşallah kara çıkartsın siz zararinizi cikartinda
    Güzel dilekleriniz için teşekkürler, benim amacım eleştirmek değil maksat fikir paylaşımı, siz bildiniz ben bildim olayı değil yani,

Sonuçta forumlar fikir paylaşımı için bize imkan sunan platformlar,

İyi günler dilerim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Güzel dilekleriniz için teşekkürler, benim amacım eleştirmek değil maksat fikir paylaşımı, siz bildiniz ben bildim olayı değil yani,

Sonuçta forumlar fikir paylaşımı için bize imkan sunan platformlar,

İyi günler dilerim
    Aynen hocam sağolun ama işte görünen köy kılavuz misali yavru bile bundan sağlam durdu amaç kazanmak ve borsa risk ama bu hisseyi bu sekil bu hale getirene ..... Örnek tüm demir çelik hisseleri en azından yine birşeyler verdi buna bakıp ta hala buralarda surunmesi ve hala aşağı yönlü olması tuhaf

4.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Aynen hocam sağolun ama işte görünen köy kılavuz misali yavru bile bundan sağlam durdu amaç kazanmak ve borsa risk ama bu hisseyi bu sekil bu hale getirene ..... Örnek tüm demir çelik hisseleri en azından yine birşeyler verdi buna bakıp ta hala buralarda surunmesi ve hala aşağı yönlü olması tuhaf
    Sn. Mrbrs, diğer demir çelikler ile Burce yi aynı katagoride değerlendirmek yanlış olur, Burce nin yaptığı iş bambaşka,

şimdi gelelim Kardemir ve Ereğli nin neden düştüğüne, aslında çok basit önce borsa hepimizin gördüğü gibi 2016 sonu ile 2017 sonu arasında ralli yaptı ve bu ralli toplasanız 15 kağıdın fiyatının 3 yada 4 de katlanması ile gerçekleşti, hepimiz bu ralliyi gördük ama bu kağıtları almayan kimse kar edemedi desek yeridir. Neyse ralli bitti ama bu kağıtlar düşmedi yine gitmeyen kağıtları eze eze BİST’i düşürdüler, sonra dipteyken bu düşmeyen kağıtları yedire yedire veriyorlar, şimdi borsadan hisse alan adam önce endekse bakıp gidip bu kağıtları alıyor, hatta aracı kurumlar müşterilerini arayıp bu ve benzer hisseleri öneriyorlar ( beni bile aradılar düşünün yani...) ama bu kağıtlar 2016 yılında hiç kimse tarafından tavsiye edilmiyordu, neyse uzatmayalım grafik üzerinden göstereyim ortalamaları hiçe sayarak götürdüler şimdi amiyane tabirle “Ateş bu kağıtları çağırıyorâ€

operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Grafikler aylıktır, aynı şey dolarda oldu...

6. Kurumun bir ara bana al dediği hisseler, ben almam, alan varsa hayırlı olsun derim o kadar

Borsada ara ara ralli oluyor her ralliyi başka başka atlar eşekler sırtlanıyor, şuan yaşlanan eşklerin sucuk olduğu dönemi yaşıyoruz ama arada bizim suçu günahı olmayan eşekleride öpüyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. Mrbrs, diğer demir çelikler ile Burce yi aynı katagoride değerlendirmek yanlış olur, Burce nin yaptığı iş bambaşka,

şimdi gelelim Kardemir ve Ereğli nin neden düştüğüne, aslında çok basit önce borsa hepimizin gördüğü gibi 2016 sonu ile 2017 sonu arasında ralli yaptı ve bu ralli toplasanız 15 kağıdın fiyatının 3 yada 4 de katlanması ile gerçekleşti, hepimiz bu ralliyi gördük ama bu kağıtları almayan kimse kar edemedi desek yeridir. Neyse ralli bitti ama bu kağıtlar düşmedi yine gitmeyen kağıtları eze eze BİSTâ��i düşürdüler, sonra dipteyken bu düşmeyen kağıtları yedire yedire veriyorlar, şimdi borsadan hisse alan adam önce endekse bakıp gidip bu kağıtları alıyor, hatta aracı kurumlar müşterilerini arayıp bu ve benzer hisseleri öneriyorlar ( beni bile aradılar düşünün yani...) ama bu kağıtlar 2016 yılında hiç kimse tarafından tavsiye edilmiyordu, neyse uzatmayalım grafik üzerinden göstereyim ortalamaları hiçe sayarak götürdüler şimdi amiyane tabirle â��Ateş bu kağıtları çağırıyorâ�

Tecrube kendini belli eder, heryer de her zaman.
    Bol kazançlar Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 243/359 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •