Sayfa 246/359 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Ben çok sıkıldım. Şimdi satarım yine gider 4 görür .

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

2. Endekse inat bizim menü hep aynı

https://m.youtube.com/watch?v=dyZ-erSTkmM
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Bı halt olmayacağı belli burvayla devam aynı şeyin laciverti ama sağlam ve bu fiyatlarda durmayacagi belli

4. Gecenin sorusu şöyle olsun;

Avro/TL Eylül 2018 kapanış fiyatı 7,03 TL idi,

Avro/TL bugünkü kur 5,95 TL, farz edelim Avro nun yıllık kapanışı bu fiyattan olsun, bu şartlarda bizim bilançoya etki eden Kur Farkı Finansman GideRi ne olur,
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Abi sen desin avro havaya da ucsa dibe de cakilsa bı b.k olmaz bundan gitmiyor zorlami olmuyor yedi yıl Sabri bana sor her gün ayrı bir ümit vana bile eminim uçacak ama bundan bı halt olmayacak bence tahtada ya spek yok varsada adam hayatından memnun bizim yazdiklarimiza da okuyup guluyordur %15 bekleyen arkadaş ta hoş geldi

6.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Abi sen desin avro havaya da ucsa dibe de cakilsa bı b.k olmaz bundan gitmiyor zorlami olmuyor yedi yıl Sabri bana sor her gün ayrı bir ümit vana bile eminim uçacak ama bundan bı halt olmayacak bence tahtada ya spek yok varsada adam hayatından memnun bizim yazdiklarimiza da okuyup guluyordur %15 bekleyen arkadaş ta hoş geldi

Şimdi fiyatı şu olur yada olacak desem yalan olur Sn mrbrs,

Ben sadece kendi çapımda şirketin mali durmunu takip ediyorum, yada etmeye çalışıyorum diyeyim, bu harcadığım emekler bu hissede belki işe yarar belki yaramaz ama benim için tecrübe olur,

Daha önce yazdığım fiyat oluşumları ile ilgili düşüncelerim halen benim için geçerlidir

7. Aynen abi bize aci hemde çok acı tecrübe mal canın yongası onca emeği yedi bitirdi ben kimsenin kaybetmesini istemiyorum hele belli olan bu hissede kızdığım yer bilen bilmeyen herkes konuşuyor ya yüzde on yapıyor ee habermi var satılacak mi yok tanka palet yok savunma sanayisine namlu yok katarlilara satışı neler duyduk neler ya birşey biliyorsan yaz dinleyelim bizde akıl alalım ama geliyor yaziyo ee bu hisse uçacak

8.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Abi sen desin avro havaya da ucsa dibe de cakilsa bı b.k olmaz bundan gitmiyor zorlami olmuyor yedi yıl Sabri bana sor her gün ayrı bir ümit vana bile eminim uçacak ama bundan bı halt olmayacak bence tahtada ya spek yok varsada adam hayatından memnun bizim yazdiklarimiza da okuyup guluyordur %15 bekleyen arkadaş ta hoş geldi
    Hoş bulduk , sayın mrbrs kardeş Cuma günü 3,04 den aldıklarımın yarısını , bugün başka bir senette fırsat bulduğumu düşünerek 3,01 TL. den verip , o senedi aldım.. Sonuç olarak , 8000 adet Burçelik ile beklemeye devam ediyorum.

Sayfa 246/359 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •