Sayfa 249/359 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Ben bugün 3.26 kırar gözüyle baktım ama işte fil aynı fil bizimki değişmemiş

2. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. BURCE ve spek olan ky ye oldu olmaz hocam bundan bir halt olacağı yok ben bugün 3.26 zorlar ki tüm gösterge işaretler böyleydi demek ki nusretle diğer adam yok dedimi olmuyo

4.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    BURCE ve spek olan ky ye oldu olmaz hocam bundan bir halt olacağı yok ben bugün 3.26 zorlar ki tüm gösterge işaretler böyleydi demek ki nusretle diğer adam yok dedimi olmuyo
    Kapanışı görmek istemiyorum, tek bir rakama bağlı değilim o ayrı konu, kötü bile kapatsa sorun değil ama bir kapatsın bakalım ne olacak

Yukarıdaki karikatürde olduğu gibi Aysel in suçu yok ama sağlam dayak yemiş aynı şey Burce içinde geçerli bence
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Yorumlarınızı bekliyoruz hocam

6.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Yorumlarınızı bekliyoruz hocam
    Benden yorum bekliyorsanız işimiz zor, hatta Alllaha kalmış diyebiliriz

Tüm samimiyetimle söylüyorum borsaya yatırdığım anaparayı baz aldığımızda zarardayım (:

7. Kasım ayı kapanışı hepimize hayırlı uğurlu olsun diyelim, evrene pozitif enerji yollayalım o da bize para yollasın

8. Bi başka sitede gördüm bir sürü yeni gelen 3.2 lerden alan ilk bu hisseyi aldığım zaman aklıma geldi onlarda yazmış güldüm 6 karı geçtik adamlar onu bi açılsın ilk hedef 13 leri koymuşlar orda da tabi sivrilik yapıp sordum hangi habere göre yada neye göre neyse üstad sağlıcakla kalın birazda avod da takılalım vanaylada vedalastik hh aslında olurmu olur 13 bile hiçbir şey 2 lerden 21 geldiyse hepinize bol kazançlar

Sayfa 249/359 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •