Sayfa 278/359 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Hoş geldin uzun zamandır yoksun ne diyon hoca ne yapar zaten yapacağını yaptı da hala sürünüyor ne zaman kaldıracak basini
    Portföy de az çok olması gerek diye düşünüyorum.
    Takipteyiz
    Bol kazançlar

2. Onu demiyorum ya bunlar şimdi hisseyi pazarlıyor önceden de yabancı ortak bulacak şimdi de satılacak 3.4 ten 2.9 u gördüyse beş aydır yaptığını beş saate verdiyse ne teknik ne başka birşey çözer yorumunuza emin olun saygı duyarak su su soruyu sorayım satılmak istenen bir fabrika varsa payını satmak ne alaka geçen twet te bazıları atladı alın uçacak diye her yerde uyarıyoruz ama dinleyen yok şimdi zararına satan sattı satmayan beklesin bir beş ay söyleyeceğim sağda solda yine pazarliyorlar dikkat edin

3. Sadece boru, kırıcı, vana değil

-7 tonluk gemi dümeni
    -20 tonluk gemi şavtı
    -3 tonluk yat salma kanadı vs.

Gemi ve denizcilik güzel sektör.....!!!!!

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Onu demiyorum ya bunlar şimdi hisseyi pazarlıyor önceden de yabancı ortak bulacak şimdi de satılacak 3.4 ten 2.9 u gördüyse beş aydır yaptığını beş saate verdiyse ne teknik ne başka birşey çözer yorumunuza emin olun saygı duyarak su su soruyu sorayım satılmak istenen bir fabrika varsa payını satmak ne alaka geçen twet te bazıları atladı alın uçacak diye her yerde uyarıyoruz ama dinleyen yok şimdi zararına satan sattı satmayan beklesin bir beş ay söyleyeceğim sağda solda yine pazarliyorlar dikkat edin
    katiliyorum bende ,cacik olmaz bundan

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Beğenmeyen, umutsuz olanlar satabilir..
    Bir şeyde olmayabilir..
    Satış ta hikaye olabilir..
    Satıp kurtulabilirsiniz.
    Bol kazançlar

6. Demi satıp kurtulmak adamın zararı ne kadar onu biliyor musun yada sen iki ay önceki yazdıklarını oku fiyatlar 3 kusurlerde iken ikiye katlayacak o zamana kim kalabilecek görelim bakalım diyen kimdi

7. Ben aynı fikirdeyim. Değişen bir durum yok benim öngörümde
    Bol kazançlar

8. Ne kömürcü ne oduncu kimsenin birsey aldığı yok teknik diye konuşanlar burcenin ana sayfasına bak zaten orda da aynısı yazılıyor arkadaşlar eğer ki borsa oynayacağım diyorsanız bu kağıt değil çünkü pazarliyorlar ve sekiz senedir konuşulan aynı şey

Sayfa 278/359 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •