Sayfa 280/359 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. [QUOTE=mrbrs;3367097]Borsadan alakası olmayan şirket şirketle alakası olmayan borsa da kağıdı ben kaç kere gerekli yere şikayet ettim olmadı Kendi alıp kendi satıyor kasayı dolduruyor millet te twet yada başka sayfalardan bakıp uçacak hoplayacak hiyakelerine inanip baktı yüzde üç gördüm u atlıyor sonra hoppa nur topu gibi bir burceniz oldu hayırlı bu nasil cevap zorla kimse kimseye yatırım yaptırmaz ama sürekli siz olumsuz yazılar paylaşıyorsunuz elinizde bu hisse niye var ki.

2. [QUOTE=burcee;3367228]
     Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Borsadan alakası olmayan şirket şirketle alakası olmayan borsa da kağıdı ben kaç kere gerekli yere şikayet ettim olmadı Kendi alıp kendi satıyor kasayı dolduruyor millet te twet yada başka sayfalardan bakıp uçacak hoplayacak hiyakelerine inanip baktı yüzde üç gördüm u atlıyor sonra hoppa nur topu gibi bir burceniz oldu hayırlı bu nasil cevap zorla kimse kimseye yatırım yaptırmaz ama sürekli siz olumsuz yazılar paylaşıyorsunuz elinizde bu hisse niye var ki.
    Yorumu kaldıracağım ben zamanında 22 den 11 kusurlerde girip 2.6 rakamlara kadar görüp sabırla bekleyen biri olarak olanı söyledim ve soyledigimden yazdigimdan hangisi çıkmadı Şöyle soyleyim bende yazayım uçacak kaçacak iki aya iki kat şöyle böyle olacak olanı söylüyorum bende yok haklısınız sadece içimdeki kin neyse kusura bakmayin sizde kazanırsınız

3. sinirlenme ya madem bu kadar senede kağıdın yapısını çözdüm diyorsun al sat imkanı çok verdi o zaman zararı çıkartırdın.

4. OZKGY deki hareketin aynısı olabilir dikkat edin sert yukarı çekebilirler.

bakın ne yazdım :
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...45#post3369545

aynızamanda OZKGY için ne yazmıştım:
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...27#post3367127

1 ay bu fiyatlarda tutmaları zor gibi..

3 try altına anlık dokundurmalar dışında korkutma amaçlı dahi olsa zor bırakırlar.

5.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    sinirlenme ya madem bu kadar senede kağıdın yapısını çözdüm diyorsun al sat imkanı çok verdi o zaman zararı çıkartırdın.
    Ben çözmeye ilgisi yok al sat la ilgili örnek verelim bı arkadaş eskilerden adam al satla elindeki parayı bitirdi burceyle biri twet ten uçacak der biri iki aya tavan yaptırır biri Brezilya dan ortak bulur ha son zamanlar İspanya olmuş ortak biri tpoa yla imza imzalar ya saymakla bitmez adamlara cevabı ni en güzel veren yine BURCE neyse ben 2.5 larda bekliyom ha ucarsa kaçarsa ki gerçekten isterim kazanın ama ben daha da beteri bekliyom o zamana kadar selametle

6. kafanı takma bunada sıra gelecek yazan çizen her yerde var onlara bakmamak lazım .beklemeye devam isterse batsın ben bundan çok ekmek yedim sorun yok.ytd.

7. Hayırlı haftalar
    Bol kazançlar

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Hareketli bir gün geçmiş,
    3.29 a kadar çizmişler

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 280/359 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız