Sayfa 322/359 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    bu saatden sonra ne yazsak boş bekleyip görmek lazım.hatir kırmanın anlamı da yok herkese hayırlı kazançlar.şunu da unutmamak lazım biz ky olarak bir kaybedersek spek 10 kaybeder sorun yok.yeni girenler hariç.ytd.
    Aynen abi bi bu site kaldı diğerlerinde müneccimler dolmuş ve küfrün haddi hesabı yok burda da kalp kırmaya gerek yok

2. Aklıma takildugi için söyledim maliyet benimde yüksek değil düşük ben kendim için söylemedim ama dediğim gibi burva o fiyatları hormusken bunun burda durması anlamsız ve yersin kendi dusuncemdur. Hayırlısı bekleyip gorecegiz herkese hayırlı kazançlar yatırım tavsiye değildir.

3. Toplam fark diye birşey var takaslarda iş bankası 1.016 milyon u 970 e düşürdü city bundan bir hafta önce 543 binlik yükü 273 bine düşürdü böyle hareketleri yıllarca yaptı gördük allahtan eski ki gibi ucuk kacik savuranlar yok yada baska sitelerde burvanin bu hareketi de tuzu biberi yani bunun bir boka yaramayacagi iyice belli oldu eger burva 25 gorduyse bu 50 olması gerekirdi ya kızdığım nokta 17 milyonluk iş alıp zarar ediyo 10 milyonluk iş alıp zarar ediyo hala bunu merci gormuyo

4. Tek fiyatta isterse tavan olabilir degilmi

5. Çift haneli rakamlara tekrar çıkacağını umut ediyorum hacim de çok düşük geçenki gibi 10 lu rakamlara yine atak yapacaktır bence takibe alınmalı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Bilanço da belirgin bir beklenti var mı dostlar?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Bilanço da belirgin bir beklenti var mı dostlar?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beklenti zarar diğeri yine iş almış abisi burva bu ünye çimentodan 17 milyon iş aldı eritti yine açıklayacağı tahmince zarar ancak şu beş yılda bir kar açıklamak mecburiyetinde ne zaman açıklar bilmiyom birde bazen invest i okuyorum yeminle uçmuşlar arada okuyun orayı

8. Merak edenlere takasin son durumu Is bankası elinde 1 milyon 20 bin lotan 960 a düştü ve digerleri2 yapı kredi 3 ak yatirim elinden ufak ufak mal kaciyo sürekli en önemli city elinde 273 bin lotla şubat 1 den beri sabıt bekliyo

Sayfa 322/359 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •