Sayfa 323/359 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Zarar yazmis birazdan paylasirlar abi yani gorunen koye kilavuz a gerek yok

2. Allah belanı versin senin 3.251.946 zarar nedir yaw

3.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Allah belanı versin senin 3.251.946 zarar nedir yaw
    Gerek yok böyle paylaşımlara sn mrbrs... Zarar geleceği malumdu.
    3 TL fiyatlamasında da zarardı, değişen sadece 10 TL görmesi.
    Öyle çok aşağıları beklemeyin derim

4. Size güzel kazançlar dileğiyle ben geleceği yeri biliyom bu değerli hissenin rabbim yardımcınız olsun arada gorusuruz

5. [QUOTE=mrbrs;4152663]Size güzel kazançlar dileğiyle ben geleceği yeri biliyom bu değerli hissenin rabbim yardımcınız olsun arada gorusuruz[/QUOTE
    Spek yada patron kim derseniz grafik teknik yada neyi incelersek inceleylim akıl sır işi değil söyleyeceklerim sadece bilgi amaçlıdır şunu anladikki kesin bu spek bir yerde değil ha oburu abisi burvada bir yerde ama bunda al gülüm ver gülüm verdiği kademelerinden hemen alt kademelere öyle satış giriyor ki akıl sır işi değil zaten satma imkânını vermiyor sonra hop bir yükselme tabi acemiler bunu anlamayıp hadi cikiyo alim yapalım diyo ve bataklığa düşüyor bunu bugün en güzel şekilde yapti.baska sitelere bakmadan bizim arkadaşlara bilgimiz silkeleme hoplama atlama dokecek sonra ucacak diyenlere diyecegimiz budur sadece sozum ve bilgim hissede olanlar ve degerli arkadaslr icin bilgi maiyetindedir iyi geceler

6. Aha buda kendisi karaktersizigiyle kanitliyo dünkü dediğim durumu

7.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Aha buda kendisi karaktersizigiyle kanitliyo dünkü dediğim durumu
    satmadın mi sen .millet ortalama düşürür ben ters yaptım şimdi ortalama yüksektim hayırlısı bakalım ytd.

8. Abi ben bakmak bile istemiyorum yine 9 kusurlerin canini iyi yakti Ben artık yazmayacam belki çoğu öyle diyor içinden isabetli bir karar diye ama şunu soyleyim en baştan söyledim bir halt olmayacak ha para kişinin kendisinin keyfinin kahyasi değilim ister batar ister çıkar bana öncekiler gibi 20 olursa bakalım ne diyeceksin diyenler hep kayboldu ucuranlar kayboldu sirketi şirket se tabi bu kac yildir savunma sirketine alanlar kayboldu kalin saglicakla

Sayfa 323/359 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •