Sayfa 327/359 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by arff038 Yazıyı Oku
    Kadame izliyor musun sen iki gündür niye böyle bı bak kademelere adam 120 bin lot yazdı sadece dün bir kademede olan sonra sildi aşağıya yazdı ve tek aracı kurum dan yapiluyor analiz ettiysen ama tabi daha düşecek diye almamış olabilirsin o da ayrı mesele b n tartışma için değil herzamn aynı gelip gidip kotuluyorsun kağıdı bırak izle diyorum yatırım tavsiye değildir.
    Cevap vermeyim diyom ama olmuyor neyden bahsediyon sence tek kademe aldı sattı geri çekti diyor ya senin bahsettiğim hisse 5.18 gördü ne tek kademesi ya kaç kurum satış yapiyo alış yapiyo haberin varmı dun kactan kaç kurum sattı haberin varmı sen sadece başka sitelerden okuduğunu yaziyon tacirlerden bahsediyon dünkü bugunden haberin varmı yada hergun inceliyormusun neyse ya valla yazmayın bende susuyorum 20 olsun 30 olsun kalın sağlıcakla valla bu hisse de sağlıcakla kalin

2. Arff038 hala hisede misin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Ben hala hissedeyim... Bu fiyattan satmaktansa batsın aynı şey... Beklemekten başka çare yok... Allah can sağlığı versin...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Ben hala hissedeyim... Bu fiyattan satmaktansa batsın aynı şey... Beklemekten başka çare yok... Allah can sağlığı versin...

Sen yıllardır varsın Abi hisse ise kendi dalgasını geciyo vakıf satiyo iş aliyo is aliyo geri yapi krediye devrediyo sonra arada şeker felan geliyo olan bişe yok ben sadece uyaracaktim alım yapmayın okuyan dikkate alan varsa almayın bir lot bile alsanız adam satacak yer buluyo almayın kendi kendine oynasın kendine giren büyük zaten aldıkça adam eski bu fiyattan aldıklarını peskeh cekiyo özellikle söylüyorum zarar azaltmak adına alış yaptıkça maliyet çoğu sekiz dokuz olanlara zarar veriyorsunuz yeni alacaklar parayı ikiye bölen maliyet azaltmak adına almayın lütfen milletin zarar çok

5.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Arff038 hala hisede misin
    ewt hissdeyim daha takıl ediyorum. Kndine göre oyalaniyor ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku

Katılıyorum bende sayın nugurlu ben bu hissenin 2019 da özellikle temmuzdan sonra birşeyler oldu gerisi geleceğine inanıyorum ve beklemekteyim sağlık en önemlisi sabir en büyük ilaç ytd..

7. Bu saatten sonra zaten kimse satmasin dünkü uyarımı dikkate alsınlar kaça kadar giderse gitsin kendi oyalansin eğer alış satış olmazsa bir bk anlayamaz zaten hisseyi mahveden panik satışı yapan ky beyfendiler ve alttan maliyet düşürmeye çalışanlar spek efendi de çorbanın tuzu biberi neyse dediğin Aralık'ta bu aralığa kadar haftalık analiz takas ve duruma baktım bu City dediğin Aralık'ta elinde 500000 lot var ama şimdi elinde olan lot 100 hisse el değiştirme olmamış aynı iş yatırım baş cekiyo o zamanda aynısı sonra yapı kredi ak ziraat vs vs dediğim gibi nolur bırakın kendi oyalansin ben bile almıyorum kimse alttan alıp maliyet düşürme yada fiyat ucuzladı hoop demesin maliyeti 8 ve 9 olan çok benim bildiğim

8. Sayın mrbrs haklı olabilirsin ama fiyat konusunda yukard ayakalanan adam maliyet dusurmese ne olacak yukarı çıkmasi inmesi kadar hızlı olmayabilir. Almasa bu sefer de ortada yatırımcılar ytd..

Sayfa 327/359 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •