Special Days Image
Sayfa 347/359 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    dostum, herkesi kendin gibi sanma....birileri kaybedecek ki ( o kaybeden çoğunluk olacak) sen ben o kazanabilsin.
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    Birileri kaybetmeden kazanılmalı bu mümkün, mümkünse neden kazanamıyorsun deme dostum.

2.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Birileri kaybetmeden kazanılmalı bu mümkün, mümkünse neden kazanamıyorsun deme dostum.
    Komutan birileri kaybetmeden kazanamazsın, neyi kazanacaksın kaybedilmeyen bişey yoksa ,havayı mı...

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    komutan birileri kaybetmeden kazanamazsın, neyi kazanacaksın kaybedilmeyen bişey yoksa ,havayı mı...

Craps, pawnstar, svilengrad
    Dostum
    e bi şey diyeceğim kazandığını göster diyeceksin, ne diyeyim şimdilik susma hakkımı kullanayım ama şunu diyeyim birisi kazanmış olduğu hisseyi satınca alırsanız da o hissede yoluna devam ederse, satan kaybetmemiş karını yeterli görüp satmıştır, yada daha iyi kazandıracağını düşündüğü bir hisseye gitmiştir. Ortada kaybeden yoktur, hisse çok gitmişse fırsat kaçırmıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Dostum
    e bi şey diyeceğim kazandığını göster diyeceksin, ne diyeyim şimdilik susma hakkımı kullanayım ama şunu diyeyim birisi kazanmış olduğu hisseyi satınca alırsanız da o hissede yoluna devam ederse, satan kaybetmemiş karını yeterli görüp satmıştır, yada daha iyi kazandıracağını düşündüğü bir hisseye gitmiştir. Ortada kaybeden yoktur, hisse çok gitmişse fırsat kaçırmıştır.
    Ben at degistirmen, trader değilim.
    O işi çok yaptım..boşa geçen zamandı.

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. galiba bu sefer kardeşinden ayrıldı hayırlısı bakalım napacak

6.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    galiba bu sefer kardeşinden ayrıldı hayırlısı bakalım napacak
    Dikkat dostum...sen eskilerdensin bilirsin...

7. sıkıntı yok sabit olan lotlari burva yi geçene dek vermem.bizim maliyet eksi spek düşünsün.iyi akşamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    sıkıntı yok sabit olan lotlari burva yi geçene dek vermem.bizim maliyet eksi spek düşünsün.iyi akşamlar.
    Haklısın burvayı geçecek...fiyat olarak ama burva mı düşerek olacak, burçe mi çıkarak ölmezsek göreceğiz.
    Bol kazançlar

Sayfa 347/359 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •