Sayfa 349/359 İlkİlk ... 249299339347348349350351 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    bunun ne hikayesi varda buralara gelmiş? spek yavaş yavaş veriyor, hiçmi blançoya bakılmıyor,,2019/ 2020 bürüt satışları berbat ,maden mi buldu, kitmi üretecek , abd, çine ihracaat mı yapıyor ,daha gelip te yazmam diyorum tutamıyorum kendimi,hala buradan mal alan sinek beyinli insanlar var yazık...
    Burce ve burvada hissem yok onu söyleyim. Bir insan gelip de burada yatırım yapan kişilere hakaret ediyorsa gözümde pul kadar değeri yoktur. İsterse milyonlar kazansın. Bence sen dilini kontrol ettir. Sinek kaçmış olabilir.

2. sn . Paydaşlar ... İnceleyin , şirketi ...tahta hareketlerine aldanarak pozisyon almayın.
    3 TL iken ucuzdu ,9 TL iken ederindeydi , 25 TL iken pahalı dır.
    Dikkat edin.
    Saygılar bol kazançlar.

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. Alıcı arıyorlar dikkat etmek gerek.
    Saygılar bol kazançlar.

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Alıcı arıyorlar dikkat etmek gerek.
    Saygılar bol kazançlar.

Böyle yorumlar gelsin başımız üstünde. Millete hakaret etmek çok ayıp. Burce ve Burva ikilisi için dışarıda hiç iyi şeyler konuşulmuyor bu doğru.

5. eskilerden bir ben kalirim demistim galiba yalniz kaldim.burvayı geçene kadar buralarda olmaya niyetliyim.ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    eskilerden bir ben kalirim demistim galiba yalniz kaldim.burvayı geçene kadar buralarda olmaya niyetliyim.ytd.
    Bende buradayım, ama az ve sıfır üzeri sıfır maliyet ile...dikkat edin...alıcı alıyorlar ,patron kitledi 330 bin lot tahtaya. ..dikkat.

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bende buradayım, ama az ve sıfır üzeri sıfır maliyet ile...dikkat edin...alıcı alıyorlar ,patron kitledi 330 bin lot tahtaya. ..dikkat.

rahatız o zaman - maliyetiyiz hayırlı kazanclar

8. Dikkat edin , ayakta tutmaya çalışıyor lar tahtayı...patronlar malı geri almadan olmaz...
    Ucuzladı diye atlamayın.
    Saygılar bol kazançlar

Sayfa 349/359 İlkİlk ... 249299339347348349350351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •