Sayfa 52/359 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. günaydın bol kazançlar dostlar allaha şükür bi çorba içebildik bugün

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sadece beni bağlar

Bugün 4.00 direncini kırması lazım..

3. 4 ün üzerini bidaa görebilecekmiyiz acaba

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sadece beni bağlar

4. spek yine aynı oyunlara devam ediyor 45 bin lot dayadı satışa korku veriyor kendince o lot ları yine kendi alır ytd

kafama göre döndünya

5. napalım kendi çalsın kendi oynasın bir gün gelir bizlerde oynarız

herkese hayırlı ramazan lar dilerim

burada yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir yazdıklarım sadece beni bağlar

6. Bundan bir halt olacağı yok 6 yıldır düşmüş sürünüyor, süründürmeye devam ediyor; beklenti yok, haber yok,kar yok ve dolayısıyla ilgide yok hadi eyvallah.Bu yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Kişisel görüşümdür

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Güle güle ekin keşke bizde çıkabilsek...

8.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Güle güle ekin keşke bizde çıkabilsek...
    Allah sabırlar versin kazancınız daim olsun.Kesinlikle Umut veya heves kırmak için yazmıyorum, zaman zamanda bende büyük umutlar içinde oldum,fakat gerçek olan şu ki;endeks 56000 de $ 1.6 lar da iken 14 den bölün 6 yıl geçmiş endeks 100000' e dayanmış $ 3.5 ler de bu halen 3,7. 6 ayda biri geliyor; yüksek hacimle 4 lerde voleyi vurup gidiyor. 15 milyon hacim yap 4' çıkart tekrar 3.7 . Spk'da 2 yıl sonra inceleme yapsın; filan,filan kişiler şu hisse de şunu yapmışlar 2 yıl işlem cezası verilmiştir desin .Adam voleyi zaten vurmuş ceza alsa ne olur, almasa ne olur.Yaptığı işlem kadar maddi ceza verse bunlar yaşanmaz alıyorsun işlem hacmi yükseldi diye,meğer adam tokatlamaya geliyorlarmış.Belki de gidecektir,herkes kendi mantık süzgecinden geçirdikten sonra kendi kararını vermeli.Bu yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Kişisel görüşümdür.Hayırlı Ramazanlar.

Sayfa 52/359 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •