Special Days Image
Sayfa 301/359 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    yine burva ya yaradi ya bir rahat yok
    tahminim burva spegin elinde kaldı mecbur burce yi yukarı taşıması lazım yoksa bu kadar sığ tahtada zor çıkartır elin den bu benim düşüncem hayırlısı 6 da olsa belirli lotumu satmam.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    buralarda bekleme yapmaması lazım direk 4 üzerine giderdi bakalım ne yapacak deli oğlan.ytd.
    İnsan alıp almamak arasında gidip geliyor, tereddüt etmesem bir miktar gireceğim. Zira 22 TL den yaklaşık 9 yıldır hep düşüş yaşamış buralara kadar gelmiş.Buradan (4 TL den) bırakın dolar veyahut enflasyonu ilave etmeyi gördüğü zirvesine gelse bile çok iyi bir getiri sağlar, dolar veyahut enflasyonu ilave etsen akıl almaz yerleri de görebilir, fakat dediğim gibi çok tereddüt etmekteyim alıp almamakta. Ya çok çok gidecek arkasından baktıracak yada iyi ki almamışım dedirtecek cinsten bir şey Belki de yine bir sermaye artırımı da yapabilir. Takasta çiti yi gördüm yorumlayacak olan biri var mı. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.Tamamen şahsi fikrim olup alım veya satım önermemektedir

3. Böyle yükselmekten, yerinde saymak daha hayırlı
    #burva

4. Üstündeki yükleri mi atıyor dersiniz ... Bakal.kapanis nerde olacak yatırım tavsiyesi degdir

5. ...

6. ...

7. Gidecek gibi duruyor teşekkür paylaşım için yatırım tavsiyesi değildir.

8. her zaman tahtacinin oyunu tutuyo ya ben ona yanarim.bu kadar tuzak olmaz.

Sayfa 301/359 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •